去程: 三桥下(中央涂) — 帆影公园 — 郭公山 — 江心码头 — 麻行码头 — 水门头 — 安澜亭 — 陡门头 — 东门大厦 — 株柏 — 十八家支路 — 海上天大酒店 — 黎明侨村 — 黎明立交桥 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门住宅区 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 华瓯家园 — 旺增河 — 吕家新屯 — 吕家岸村 — 张家桥东 — 牡丹 — 上垟 — 高新园区 — 上庄(三郎桥) — 上京 — 西台岙 — 山西岙 — 浃底 — 雄心工业区 — 河滨 — 双河 — 东林 — 横浃 — 下湾 — 龙湾区府 — 永上 — 北山下 — 石浦 — 龙湾博物馆 — 渔池 — 沙北 — 机场路口 — 沙南 — 小塘 — 七村 — 六村 — 康一村 — 沙城小学 — 七三村 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (61站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 七三村 — 沙城小学 — 康一村 — 六村 — 七村 — 小塘 — 沙南 — 机场路口 — 沙北 — 渔池 — 龙湾博物馆 — 石浦 — 北山下 — 永上 — 龙湾区府 — 下湾 — 横浃 — 东林 — 双河 — 河滨 — 雄心工业区 — 浃底 — 山西岙 — 西台岙 — 上京 — 上庄(三郎桥) — 高新园区 — 上垟 — 牡丹 — 张家桥东 — 永丰桥 — 吕家新屯 — 旺增河 — 华瓯家园 — 市质检局 — 广电中心 — 旺增桥 — 山下 — 杨府山 — 上陡门住宅区 — 坝接桥 — 桃源居 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 黎明侨村 — 海上天大酒店 — 十八家支路 — 株柏 — 陡门头 — 安澜亭 — 水门头 — 朔门 — 麻行码头 — 江心码头 — 郭公山 — 帆影公园 — 三桥下(中央涂) (61站)
去程: 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 永中二号街 — 仓头下 — 衙前 — 永兴一号街 — 纪兴路 — 环镇路 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (30站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 环镇路 — 纪兴路 — 永兴一号街 — 衙前 — 仓头下 — 永中二号街 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 (29站)
去程: 新城站 — 广电中心 — 汤家桥 — 公交总站 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 天鹅湖社区 — 状元 — 耐宝路 — 茅竹岭 — 白楼下 — 金岙 — 龙湾村 — 龙东 — 上岙 — 后陈 — 山北 — 蓝田 — 渔池 — 沙北 — 温州机场 — 滨海大道 — 滨海园区管委会 — 滨海电信 — 滨海商业街 — 滨海始发站 (28站)
回程: 滨海始发站 — 滨海商业街 — 滨海电信 — 滨海园区管委会 — 滨海大道 — 温州机场 — 沙北 — 渔池 — 蓝田 — 山北 — 后陈 — 上岙 — 龙东 — 龙湾村 — 金岙 — 白楼下 — 茅竹岭 — 耐宝路 — 状元 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 公交总站 — 汤家桥 — 广电中心 — 新城站 (27站)