去程: 国展中心 — 金海公司 — 一四九医院 — 购物中心 — 八一市场 — 外运公司 — 石门桥 — 运管所 — 中煤 — 远洋 — 连云港港客运站 — 陶庵 — 大松树 — 荷花街 — 港务局 — 隧道北口 — 隧道南口 — 宿城乡镇府 (18站)
回程: 宿城乡镇府 — 隧道南口 — 隧道北口 — 港务局 — 荷花街 — 大松树 — 陶庵 — 连云港港客运站 — 远洋 — 中煤 — 运管所 — 石门桥 — 外运公司 — 八一市场 — 购物中心 — 一四九医院 — 金海公司 — 国展中心 (18站)
去程: 国展中心 — 金海公司 — 一四九医院 — 购物中心 — 外运公司 — 八一市场 — 中山宾馆 — 西园路 — 平山 — 五羊路 — 新光路 — 开发区 — 出口加工区 — 虎山道口 — 沙集 — 朝阳 — 西站 — 沙河口 — 西山砖厂 — 猴嘴 — 花果山路 — 职业技术学院 — 体育中心 — 圣湖路 — 当路 — 新华 — 党校 — 市政府东门 — 市政府 — 联通大厦 — 检察院 — 香溢世纪花城 — 交巡警支队 — 景山秀水 — 玉龙花园 — 车管所 — 玉带新村 — 兴业小区 — 玉带河桥 — 孔望山 — 海州行政中心 — 网瞳 — 双龙村 — 海州实验中学 — 第二人民医院 — 海州客运站 (46站)
回程: 海州客运站 — 第二人民医院 — 海州实验中学 — 双龙村 — 网瞳 — 海州行政中心 — 孔望山 — 玉带河桥 — 兴业小区 — 玉带新村 — 车管所 — 玉龙花园 — 景山秀水 — 交巡警支队 — 香溢世纪花城 — 检察院 — 联通大厦 — 市政府 — 市政府东门 — 党校 — 新华 — 当路 — 圣湖路 — 体育中心 — 职业技术学院 — 花果山路 — 猴嘴 — 西山砖厂 — 沙河口 — 西站 — 朝阳 — 沙集 — 虎山道口 — 出口加工区 — 开发区 — 新光路 — 五羊路 — 平山 — 西园路 — 中山宾馆 — 八一市场 — 外运公司 — 购物中心 — 一四九医院 — 国展中心 (45站)
去程: 国展中心 — 金海公司 — 一四九医院 — 购物中心 — 外运公司 — 八一市场 — 中山宾馆 — 西园路 — 平山 — 久和北站 — 久和南站 — 连云港东站 — 新光路 — 开发区 — 天山路 — 范庄 — 消防队 — 南洋学校 — 中云 — 中云安置小区 — 金苏村 — 隔村 — 石路 — 建设路 — 朱麻 — 渔湾 — 东磊 (27站)
回程: 东磊 — 渔湾 — 朱麻 — 建设路 — 石路 — 隔村 — 金苏村 — 中云安置小区 — 中云 — 南洋学校 — 消防队 — 范庄 — 天山路 — 开发区 — 新光路 — 连云港东站 — 久和南站 — 久和北站 — 平山 — 西园路 — 中山宾馆 — 八一市场 — 外运公司 — 购物中心 — 一四九医院 — 金海公司 — 国展中心 (27站)