宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
去程: 梅山客运站 — 梅山保税港区管委会 — 大桥北 — 虾辣 — 上王村[梅山] — 凉亭 — 夹塘 — 太平岙 — 阮家(北仑梅山) — 焦山 — 语录亭 — 勤丰 — 龙降峧 — 野毛涨 — 小樟树 — 门浦 — 隔山王家 — 山防 — 蒋岙 — 下林村 — 百丈(白峰交警中队) — 屺峙 — 小门 — 海口(北仑柴桥) — 华光厂 — 后所 — 柴桥工业区 — 新江厦(柴桥) — 柴桥医院 — 同盟(329国道) — 烂田汪 — 霞南 — 霞浦派出所 — 河西 — 山前 — 北仑人民医院(九峰小区) — 北仑中学 — 黄金海岸 — 北仑体艺中心(大河路) — 行政服务中心(北仑) — 北仑电视台 — 星阳菜场 — 北仑影剧院 — 横河路 — 高凤路 — 小山公园 — 闽江路 — 北仑客运站 (48站)
回程: 北仑客运站 — 闽江路 — 小山公园 — 高凤路 — 横河路 — 北仑影剧院 — 星阳菜场 — 北仑电视台 — 行政服务中心(北仑) — 北仑体艺中心(大河路) — 黄金海岸 — 北仑中学 — 北仑人民医院(九峰小区) — 山前 — 河西 — 霞浦派出所 — 霞南 — 烂田汪 — 同盟(329国道) — 柴桥医院 — 新江厦(柴桥) — 柴桥工业区 — 后所 — 华光厂 — 海口(北仑柴桥) — 小门 — 屺峙 — 百丈(白峰交警中队) — 下林村 — 蒋岙 — 山防 — 隔山王家 — 门浦 — 小樟树 — 野毛涨 — 龙降峧 — 勤丰 — 语录亭 — 焦山 — 阮家(北仑梅山) — 太平岙 — 夹塘 — 凉亭 — 上王村[梅山] — 虾辣 — 大桥北 — 梅山保税港区管委会 — 梅山客运站 (48站)
去程: 汽车东站(中心站,宁波) — 福明街道 — 羊毛衫市场(宁邱路) — 邱隘民营工业区 — 五乡中学(东) — 天童庄村(五乡工业园区) — 蟠龙路 — 五乡行政中心 — 逸夫中学 — 宝幢 — 明伦村 — 育王 — 阿育王寺(育王公墓) — 民乐 — 丰华 — 湖塘 — 徐洋 — 俞王 — 人民路(北仑) — 大碶 — 清水 — 倪家弄(329国道) — 废旧物资市场 — 陈华 — 山前 — 河西 — 霞浦派出所 — 霞南 — 同盟(329国道) — 万景山 — 上周 — 后所 — 海口(北仑柴桥) — 小门 — 屺峙 — 下岭 — 隔山王家 — 门浦 — 野毛涨 — 龙降峧 — 语录亭 — 焦山 — 阮家(北仑梅山) — 夹塘 — 凉亭 — 上王村[梅山] — 虾辣 — 大桥北 — 梅山保税港区管委会 — 梅山客运站 (50站)
回程: 梅山客运站 — 梅山保税港区管委会 — 大桥北 — 虾辣 — 上王村[梅山] — 凉亭 — 夹塘 — 阮家(北仑梅山) — 焦山 — 语录亭 — 龙降峧 — 野毛涨 — 门浦 — 隔山王家 — 下岭 — 屺峙 — 小门 — 海口(北仑柴桥) — 后所 — 上周 — 万景山 — 同盟(329国道) — 霞南 — 霞浦派出所 — 河西 — 山前 — 陈华 — 废旧物资市场 — 倪家弄(329国道) — 清水 — 大碶 — 人民路(北仑) — 俞王 — 徐洋 — 湖塘 — 丰华 — 民乐 — 阿育王寺(育王公墓) — 育王 — 明伦村 — 宝幢 — 逸夫中学 — 五乡行政中心 — 蟠龙路 — 天童庄村(五乡工业园区) — 五乡中学(东) — 邱隘民营工业区 — 羊毛衫市场(宁邱路) — 福明街道 — 汽车东站(中心站,宁波) (50站)