途径“月塘”的公交线路
去程: 榴花汽车站 — 榴花公园 — 帝豪工业区 — 余屋 — 鳌峙塘 — 茶山路口 — 石龙客运中心 — 创伤骨科分院 — 康达厂 — 燕窝 — 石贝 — 国边 — 横山 — 埔心 — 万家福购物广场(客运站) — 曾屋路口 — 福隆油站 — 石排汽车站 — 上沙庙边王 — 下沙 — 下沙油站 — 月塘 — 油榨村 — 新四 — 横沥第二工业区 — 沙井路口 — 横沥市场 — 横沥镇政府 — 瑞康花园(华润) — 河畔花园 — 新城 — 田坑新围 — 田坑 — 塘贝 — 松柏塘路口 — 常平汽车站 — 木伦市场 — 皇宫酒店 — 板石 — 土塘 — 土塘工业区 — 东莞东火车站 — 麦元 — 陈屋贝 — 陈屋贝油站 — 九江水 — 旗岭 — 柏新 — 莱茵花园 — 樟木头振通汽车站 (50站)
回程: 樟木头振通汽车站 — 莱茵花园 — 柏新 — 旗岭 — 九江水 — 陈屋贝油站 — 陈屋贝 — 麦元 — 东莞东火车站 — 土塘工业区 — 土塘 — 板石 — 皇宫酒店 — 木伦市场 — 常平汽车站 — 松柏塘路口 — 塘贝 — 田坑 — 田坑新围 — 新城 — 河畔花园 — 瑞康花园(华润) — 横沥镇政府 — 横沥市场 — 沙井路口 — 横沥第二工业区 — 新四 — 油榨村 — 月塘 — 下沙油站 — 下沙 — 上沙庙边王 — 石排汽车站 — 福隆油站 — 曾屋路口 — 万家福购物广场(客运站) — 埔心 — 横山 — 国边 — 石贝 — 燕窝 — 康达厂 — 创伤骨科分院 — 石龙客运中心 — 茶山路口 — 鳌峙塘 — 余屋 — 帝豪工业区 — 榴花公园 — 榴花汽车站 (50站)
去程: 东莞汽车客运总站 — 南城汽车站 — 南城汽车站南 — 诺基亚 — 宏图路口 — 东莞大道路口 — 绿色路口 — 南博学院 — 雅园村口 — 东莞一中北 — 莞长路口 — 光明村 — 等水岭 — 同沙第二天桥 — 东部快速干道 — 月塘 — 下沙 — 山厦村 — 张坑工业区 — 横沥中心小学 — 横沥市场 — 嘉荣商场[横沥] — 横沥镇政府 — 双龙舫 — 怡景度假村 — 上岭 — 中央公园 — 常平汽车站(东莞火车站) — 板石 — 常平医院 — 土塘村口 — 土塘 — 常平汽车东站(东莞东火车站) (33站)
回程: 常平汽车东站(东莞东火车站) — 土塘 — 土塘村口 — 常平医院 — 板石(东莞火车站) — 中央公园 — 上岭 — 怡景度假村 — 双龙舫 — 横沥镇政府 — 嘉荣商场[横沥] — 横沥市场 — 横沥中心小学 — 张坑工业区 — 山厦村 — 下沙 — 月塘 — 东部快速干道 — 同沙第二天桥 — 等水岭 — 光明村 — 莞长路口 — 东莞一中北 — 雅园村口 — 绿色路口 — 东莞大道路口 — 宏图路口 — 诺基亚 — 南城汽车站南 — 南城汽车站 — 东莞汽车客运总站 (31站)
去程: 东坑路口 — 杨梅岭 — 初坑 — 平谦工业园 — 东坑镇政府 — 东坑家家乐 — 黄屋 — 丁屋 — 新东泰 — 神山工业区 — 西城科技园一区 — 西城科技园二区 — 月塘村路口 — 横沥东兴工业区 — 横沥三江工业区 (15站)
回程: 横沥三江工业区 — 横沥东兴工业区 — 月塘村路口 — 西城科技园二区 — 西城科技园一区 — 神山工业区 — 新东泰 — 丁屋 — 黄屋 — 东坑家家乐 — 东坑镇政府 — 平谦工业园 — 初坑 — 杨梅岭 — 东坑路口 (15站)
去程: 月塘(宏基小学) — 月塘村委会 — 恒加预制件厂 — 横沥东兴工业区 — 三江工业区 — 山厦村 — 横沥中心小学 — 沙井路口 — 横沥电信局 — 横沥旧物市场 — 万家福商场 — 横沥镇政府 — 横沥汽车站 — 振兴市场 — 河畔花园 — 景福花园[横沥] — 新城工业区 — 第三门诊 — 鑫达厂 — 格林汽修厂 — 村尾 — 第四门诊 — 村尾卫生站 — 真至美厂 — 亚法厂 — 村头 — 田饶步 — 保罗利厂 — 长田工业园 — 长巷 (30站)
回程: 长巷 — 长田工业园 — 保罗利厂 — 田饶步 — 村头 — 亚法厂 — 真至美厂 — 村尾卫生站 — 第四门诊 — 村尾 — 格林汽修厂 — 鑫达厂 — 第三门诊 — 新城工业区 — 景福花园[横沥] — 河畔花园 — 振兴市场 — 横沥汽车站 — 横沥镇政府 — 万家福商场 — 横沥旧物市场 — 横沥电信局 — 沙井路口 — 横沥中心小学 — 山厦村 — 三江工业区 — 横沥东兴工业区 — 恒加预制件厂 — 月塘村委会 — 月塘(宏基小学) (30站)