途径“横沥第二工业区”的公交线路
去程: 榴花汽车站 — 榴花公园 — 帝豪工业区 — 余屋 — 鳌峙塘 — 茶山路口 — 石龙客运中心 — 创伤骨科分院 — 康达厂 — 燕窝 — 石贝 — 国边 — 横山 — 埔心 — 万家福购物广场(客运站) — 曾屋路口 — 福隆油站 — 石排汽车站 — 上沙庙边王 — 下沙 — 下沙油站 — 月塘 — 油榨村 — 新四 — 横沥第二工业区 — 沙井路口 — 横沥市场 — 横沥镇政府 — 瑞康花园(华润) — 河畔花园 — 新城 — 田坑新围 — 田坑 — 塘贝 — 松柏塘路口 — 常平汽车站 — 木伦市场 — 皇宫酒店 — 板石 — 土塘 — 土塘工业区 — 东莞东火车站 — 麦元 — 陈屋贝 — 陈屋贝油站 — 九江水 — 旗岭 — 柏新 — 莱茵花园 — 樟木头振通汽车站 (50站)
回程: 樟木头振通汽车站 — 莱茵花园 — 柏新 — 旗岭 — 九江水 — 陈屋贝油站 — 陈屋贝 — 麦元 — 东莞东火车站 — 土塘工业区 — 土塘 — 板石 — 皇宫酒店 — 木伦市场 — 常平汽车站 — 松柏塘路口 — 塘贝 — 田坑 — 田坑新围 — 新城 — 河畔花园 — 瑞康花园(华润) — 横沥镇政府 — 横沥市场 — 沙井路口 — 横沥第二工业区 — 新四 — 油榨村 — 月塘 — 下沙油站 — 下沙 — 上沙庙边王 — 石排汽车站 — 福隆油站 — 曾屋路口 — 万家福购物广场(客运站) — 埔心 — 横山 — 国边 — 石贝 — 燕窝 — 康达厂 — 创伤骨科分院 — 石龙客运中心 — 茶山路口 — 鳌峙塘 — 余屋 — 帝豪工业区 — 榴花公园 — 榴花汽车站 (50站)