去程: 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 西坂 — 山前村 — 火炬高新大厦 — 友达南门 — 赵厝村 — 友达生活区 — 西炉 — 塔埔 — 马巷何厝 (12站)
回程: 马巷何厝 — 塔埔 — 西炉 — 友达生活区 — 赵厝村 — 友达南门 — 火炬高新大厦 — 山前村 — 火炬外口公寓 — 西坂 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 (13站)
去程: 翔安公交车站 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 桐梓 — 仑头 — 火炬二期 — 友达 — 友达生活区 — 海滨小学 — 丙洲大桥 — 西柯枢纽站(滨海大道) — 潘涂[滨海大道] — 天马路口[滨海大道] — 凤林 — 枋钟路 — 金尚路口 — 太古宿舍 — 殿前 — 马垅 — 塘边 — SM城市广场 — 仙岳路口 — 吕厝北 — 吕厝 — 莲花三村 — 泰和花园 — 公路征费中心 — 线务局 — 北大生物园 — 禹洲花园 — 西林 — 西林云顶 — 东芳山庄 — 瑞景新村 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景城潘宅 — 华林 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 前埔村 — 明发新城 — 会展中心 (43站)
回程: 会展中心 — 明发新城 — 前埔村 — 国贸新城(前埔枢纽站) — 华林 — 瑞景城潘宅 — 洪文(瑞景商业广场) — 瑞景新村 — 东芳山庄 — 西林云顶 — 西林 — 禹洲花园 — 北大生物园 — 中孚花园(金盛路) — 忠仑 — 公路征费中心 — 泰和花园 — 莲花三村 — 吕厝 — 吕厝北 — 仙岳路口 — SM城市广场 — 塘边 — 马垅 — 殿前 — 太古宿舍 — 金尚路口 — 枋钟路 — 凤林 — 天马路口[滨海大道] — 潘涂[滨海大道] — 西柯枢纽站(滨海大道) — 丙洲大桥 — 海滨小学 — 友达生活区 — 友达 — 火炬二期 — 仑头 — 桐梓 — 翔安一中 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 翔安公交车站 (44站)