去程: 体育场 — 江阳中路 — 新区转盘 — 市住建局 — 文化广场 — 城南大道 — 重坪 — 杨桥十字路口 — 高土地 — 梨子园 — 变电站 — 高观音 — 张嘴 — 高六店 — 洞宾亭 — 红星小学 — 背弯 — 兔子坎 — 金钢背 — 观音膀 — 老房子 — 糍粑坳 — 石岭场口 — 石岭中心 — 酒厂 — 十五寺 — 老鹰沟 — 大洞子 — 寿登寺 — 大沙坪 — 木巷子 — 长寿小学 — 石包冲 — 新田湾 — 黄金山[蓝安路] — 落安函 — 桂花屋基 — 莲花池[②] — 金龙山 — 龙车 (40站)
回程: 龙车 — 金龙山 — 莲花池[②] — 桂花屋基 — 落安函 — 黄金山[蓝安路] — 新田湾 — 石包冲 — 长寿小学 — 木巷子 — 大沙坪 — 寿登寺 — 大洞子 — 老鹰沟 — 十五寺 — 酒厂 — 石岭中心 — 石岭场口 — 糍粑坳 — 老房子 — 观音膀 — 金钢背 — 兔子坎 — 背弯 — 红星小学 — 洞宾亭 — 高六店 — 张嘴 — 高观音 — 变电站 — 梨子园 — 高土地 — 杨桥十字路口 — 重坪 — 城南大道 — 十五中 — 市住建局 — 新区转盘 — 广凤路 — 体育场 (40站)
去程: 南光路西 — 锦绣路 — 市政协 — 香林路 — 春晖路 — 柏香林 — 泸州老窖广场 — 南光路 — 工商大楼 — 金井湾 — 交警支队 — 莲花池[①] — 乐源小区 — 客运站 — 回龙湾 — 江城 — 水井沟 — 江阳中路 — 新区转盘 — 市住建局 — 文化广场 — 城南大道 — 重坪 — 未来锦城 — 五星小学 — 蓝田客运站 (26站)
回程: 蓝田客运站 — 五星小学 — 未来锦城 — 重坪 — 城南大道 — 十五中 — 市住建局 — 新区转盘 — 江阳中路 — 水井沟 — 回龙湾 — 客运站 — 莲花池[①] — 交警支队 — 金井湾 — 泸州汽车总站 — 南光路 — 柏香林十字路口 — 柏香林 — 春晖路 — 香林路 — 市政协 — 锦绣路 — 南光路西 (24站)
去程: 龙透关 — 警校 — 伊顿饭店(②) — 市政府 — 文化广场(上) — 文化广场 — 城南大道 — 未来锦城 — 特林桥 — 大池 — 打鱼山 — 河东新城 — 安富停车场 — 五号公路口 — 云溪大桥东 — 云溪大桥西 — 区政府 — 体育场 — 公交客运中心 (19站)
回程: 公交客运中心 — 百梯 — 体育场 — 区政府 — 云溪大桥西 — 云溪大桥东 — 安富停车场 — 河东新城 — 打鱼山 — 大池 — 特林桥 — 未来锦城 — 城南大道 — 十五中 — 市政府 — 伊顿饭店(①) — 警校 — 龙透关 (18站)
去程: 李子林 — 纳溪中学 — 安富停车场 — 河东新城 — 打鱼山 — 棉花坡 — 大山上 — 顺屋基 — 墩墩桥 — 未来锦城 — 城南大道 — 十五中 — 市政府 — 伊顿饭店 — 警校 — 市中级人民法院 — 市政务服务中心 — 城西新区 — 酒城大道一段 — 凉水井 — 黄泥湾 — 袁坡 — 沱江三桥东 — 龙马大道一段 — 市体育馆 — 蜀泸大道中段 — 蜀泸大道西 — 金带路 — 泸州客运中心 (29站)
回程: 泸州客运中心 — 红星路北 — 红星路中段 — 云腾路西 — 市体育馆 — 龙马大道一段 — 沱江三桥东 — 袁坡 — 黄泥湾 — 凉水井 — 酒城大道一段 — 城西新区 — 市政务服务中心 — 市中级人民法院 — 警校 — 伊顿饭店 — 市政府 — 文化广场 — 城南大道 — 未来锦城 — 墩墩桥 — 顺屋基 — 大山上 — 棉花坡 — 打鱼山 — 河东新城 — 安富停车场 — 五号公路口 — 云溪大桥东 — 云溪大桥西 — 十字口 — 冠山 — 李子林 (33站)