途径“红星小学”的公交线路
去程: 体育场 — 江阳中路 — 新区转盘 — 市住建局 — 文化广场 — 城南大道 — 重坪 — 杨桥十字路口 — 高土地 — 梨子园 — 变电站 — 高观音 — 张嘴 — 高六店 — 洞宾亭 — 红星小学 — 背弯 — 兔子坎 — 金钢背 — 观音膀 — 老房子 — 糍粑坳 — 石岭场口 — 石岭中心 — 酒厂 — 十五寺 — 老鹰沟 — 大洞子 — 寿登寺 — 大沙坪 — 木巷子 — 长寿小学 — 石包冲 — 新田湾 — 黄金山[蓝安路] — 落安函 — 桂花屋基 — 莲花池[②] — 金龙山 — 龙车 (40站)
回程: 龙车 — 金龙山 — 莲花池[②] — 桂花屋基 — 落安函 — 黄金山[蓝安路] — 新田湾 — 石包冲 — 长寿小学 — 木巷子 — 大沙坪 — 寿登寺 — 大洞子 — 老鹰沟 — 十五寺 — 酒厂 — 石岭中心 — 石岭场口 — 糍粑坳 — 老房子 — 观音膀 — 金钢背 — 兔子坎 — 背弯 — 红星小学 — 洞宾亭 — 高六店 — 张嘴 — 高观音 — 变电站 — 梨子园 — 高土地 — 杨桥十字路口 — 重坪 — 城南大道 — 十五中 — 市住建局 — 新区转盘 — 广凤路 — 体育场 (40站)