去程: 地质队 — 市看守所 — 姚家 — 航头街 — 徐家坞 — 二中 — 中专 — 八角楼 — 市运管处 — 北门 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 西立交(市皮肤病医院) — 松园小区 — 兴华小区 — 美景花场 — 武警支队 — 双港口 — 管委会 — 双港中路 — 双港开发区 (23站)
回程: 双港开发区 — 双港中路 — 管委会 — 双港口 — 武警支队 — 美景花场 — 兴华小区 — 松园小区 — 西立交(市皮肤病医院) — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 北门 — 市运管处 — 八角楼 — 中专 — 二中 — 徐家坞 — 航头街 — 姚家 — 市看守所 — 地质队 (23站)
去程: 公交三分公司调度室 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 荷花一路 — 松园 — 兴华中学 — 美景花场 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 建培中心 — 三中 — 中医院 — 荷花东路 — 石头坪 — 东立交 — 蝴蝶路口 — 劳动力市场 — 衢县交警支队 — 东门 — 迎和小区 — 衢县公安局 — 北站 — 北门 — 公交三分公司调度室 (27站)
回程: 公交三分公司调度室 — 北门 — 北站 — 衢县公安局 — 迎和小区 — 东门 — 衢县交警支队 — 劳动力市场 — 蝴蝶路口 — 东立交 — 石头坪 — 荷花东路 — 中医院 — 三中 — 建培中心 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园 — 荷花一路 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 公交三分公司调度室 (27站)
去程: 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 荷花一路 — 通荷路 — 美景花场 — 安居小区 — 市政府 — 长途汽车站 — 园丁村 — 三中 — 中医院后门 — 荷花东区 — 三衢路(大润发) — 东立交 — 蝴蝶路口 — 市建设局 — 迎和小区 — 县公安局宿舍 — 北站 — 北门(晚17:00以后不走荷花东区改走石油公司、儿童公园2007.8.28零时起 (22站)
回程: 北门(晚17:00以后不走荷花东区改走石油公司、儿童公园2007.8.28零时起 — 北站 — 县公安局宿舍 — 迎和小区 — 市建设局 — 蝴蝶路口 — 东立交 — 三衢路(大润发) — 荷花东区 — 中医院后门 — 三中 — 园丁村 — 长途汽车站 — 市政府 — 安居小区 — 美景花场 — 通荷路 — 荷花一路 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 (22站)
去程: 安居小区 — 三衢路口 — 美景花场 — 兴华中学 — 松园小区 — 西立交(北) — 衢县人民医院(大南门) — 市二建 — 小西门 — 美俗坊 — 大西门 — 红楼 — 衢县政府 — 人民医院 — 斗潭 — 公交三分公司调度室 — 北门 — 市稽征处 — 八角楼 — 卫校 — 二中 — 浮石渡 — 航头街 — 姚家 — 市看守所 — 地质队 — 方家 — 杨家 — 池家 — 蒲塘 — 余家山头 (31站)
回程: 余家山头 — 蒲塘 — 池家 — 杨家 — 方家 — 地质队 — 市看守所 — 姚家 — 航头街 — 浮石渡 — 二中 — 卫校 — 八角楼 — 市稽征处 — 北门 — 公交三分公司调度室 — 斗潭 — 人民医院 — 衢县政府 — 红楼 — 大西门 — 美俗坊 — 小西门 — 市二建 — 衢县人民医院(大南门) — 西立交(北) — 松园小区 — 兴华中学 — 美景花场 — 三衢路口 — 安居小区 (31站)
去程: 安居小区 — 市政府 — 石油公司 — 儿童公园 — 中立交 — 南湖桥 — 供销大厦 — 人民医院 — 斗潭 — 公交三分公司调度室 — 北门 — 市稽征处 — 八角楼 — 卫校 — 二中 — 浮石渡 — 航头街 — 姚家 — 市看守所 — 地质队 — 方家 — 杨家 — 姜家坞 (23站)
回程: 姜家坞 — 杨家 — 方家 — 地质队 — 市看守所 — 姚家 — 航头街 — 浮石渡 — 二中 — 卫校 — 八角楼 — 市稽征处 — 北门 — 公交三分公司调度室 — 斗潭 — 人民医院 — 供销大厦 — 南湖桥 — 中立交 — 儿童公园 — 石油公司 — 市政府 — 安居小区 (23站)
去程: 斗潭 — 北门 — 市稽征处 — 八角楼 — 卫校 — 市味精厂 — 市啤酒厂 — 沙湾 — 周庄 — 鸡鸣 (10站)
回程: 鸡鸣 — 周庄 — 沙湾 — 市啤酒厂 — 市味精厂 — 卫校 — 八角楼 — 市稽征处 — 北门 — 斗潭 (10站)