去程: 东厦客运站 — 汕大医附一院 — 飞厦西 — 红领巾路东 — 渔港 — 石炮台 — 红领巾路西 — 迎宾馆 — 人民广场 — 工人文化宫 — 利安路 — 新华 — 市二医院 — 外马路西 — 镇邦路口(西堤) — 西堤路中 — 礐石岭顶 — 磊广路口 — 松山村 — 三联工业区 — 尾村 — 礐石街道(珠浦) — 巨峰寺(金中南校) — 茂洲 — 西墩路口 — 华侨医院 — 西园头 — 沿江路 — 水产码头 — 海马池 — 南凤路 — 青云岩 — 广澳街道办 — 广澳中学 — 濠江埭头 — 溪头 — 大浍 — 三寮 — 广澳 — 广澳深水港 (40站)
回程: 广澳深水港 — 广澳 — 三寮 — 大浍 — 溪头 — 濠江埭头 — 广澳中学 — 广澳街道办 — 青云岩 — 南凤路 — 海马池 — 水产码头 — 沿江路 — 西园头 — 华侨医院 — 西墩路口 — 茂洲 — 巨峰寺(金中南校) — 礐石街道(珠浦) — 尾村 — 三联工业区 — 松山村 — 磊广路口 — 礐石岭顶 — 西堤 — 外马路西 — 市二医院 — 新华 — 利安路 — 工人文化宫 — 人民广场 — 红领巾路西 — 石炮台 — 渔港 — 红领巾路东 — 飞厦西 — 汕大医附一院 — 东厦客运站 (38站)
去程: 教育学院 — 东厦客运站 — 国际大酒店 — 金砂公园 — 汕头中旅 — 东征纪念馆 — 人民广场 — 工人文化宫 — 利安路 — 新华 — 市二医院 — 外马路西 — 镇邦路口 — 西堤(西堤路中) — 上人家 — 蜈田村 — 汽车渡口 — 市三医院 — 礐石风景区 — 西湖站 — 白花尖 — 市跳水馆 — 澳头村 — 华能电厂 — 汕头迎宾花园 — 广东高级技工学校 — 汕头职业技术学院 — 东湖村 — 南湖村 — 市委党校(东湖) — 濠江埭头 — 广澳中学 — 广澳街道办 — 青云岩 — 红桥路 — 南天大酒店 — 濠江区政府 (37站)
回程: 濠江区政府 — 南天大酒店 — 红桥路 — 青云岩 — 广澳街道办 — 广澳中学 — 濠江埭头 — 市委党校(东湖) — 南湖村 — 东湖村 — 汕头职业技术学院 — 广东高级技工学校 — 汕头迎宾花园 — 华能电厂 — 澳头村 — 市跳水馆 — 白花尖 — 西湖站 — 礐石风景区 — 市三医院 — 汽车渡口 — 蜈田村 — 上人家 — 西堤 — 外马路西 — 市二医院 — 新华 — 利安路 — 工人文化宫 — 人民广场 — 东征纪念馆 — 中心医院 — 汕头中旅 — 金砂公园 — 国际大酒店 — 东厦客运站 — 教育学院 (37站)