去程: 金平区人民医院 — 汕头日报社(金园路) — 技工学校 — 金砂公园(金新南路) — 体育学校 — 华侨大厦 — 春梅里 — 花园里 — 新兴路北 — 人民广场 — 工人文化宫 — 利安路 — 新华 — 市二医院 — 外马路西 — 永平路 — 海平路 — 礐石岭顶 — 磊广路口 — 磊口 — 松山发电厂 — 三联 — 金中南校 — 茂洲 — 西墩路口 — 华侨医院 — 濠江花园 — 海旁路中 — 西园头 — 沿江路 — 水产码头 — 田心宫 — 红桥 — 华侨中学 — 青云岩 (35站)
回程: 青云岩 — 华侨中学 — 达濠水厂 — 濠江区政府(商业街) — 民生学校 — 濠江区城建局 — 红桥 — 田心宫 — 水产码头 — 沿江路 — 西园头 — 海旁路中 — 濠江花园 — 华侨医院 — 西墩路口 — 茂洲 — 金中南校 — 三联 — 松山发电厂 — 磊口 — 磊广路口 — 礐石岭顶 — 西堤 — 外马路西 — 市二医院 — 新华 — 利安路 — 工人文化宫 — 人民广场 — 新兴路北 — 花园里 — 春梅里 — 华侨大厦 — 体育学校 — 金砂公园(金新南路) — 技工学校 — 汕头日报社(金园路) — 金平区人民医院 (38站)
去程: 东厦客运站 — 汕大医附一院 — 飞厦西 — 红领巾路东 — 渔港 — 石炮台 — 红领巾路西 — 迎宾馆 — 人民广场 — 工人文化宫 — 利安路 — 新华 — 市二医院 — 外马路西 — 镇邦路口(西堤) — 西堤路中 — 礐石岭顶 — 磊广路口 — 松山村 — 三联工业区 — 尾村 — 礐石街道(珠浦) — 巨峰寺(金中南校) — 茂洲 — 西墩路口 — 华侨医院 — 西园头 — 沿江路 — 水产码头 — 海马池 — 南凤路 — 青云岩 — 广澳街道办 — 广澳中学 — 濠江埭头 — 溪头 — 大浍 — 三寮 — 广澳 — 广澳深水港 (40站)
回程: 广澳深水港 — 广澳 — 三寮 — 大浍 — 溪头 — 濠江埭头 — 广澳中学 — 广澳街道办 — 青云岩 — 南凤路 — 海马池 — 水产码头 — 沿江路 — 西园头 — 华侨医院 — 西墩路口 — 茂洲 — 巨峰寺(金中南校) — 礐石街道(珠浦) — 尾村 — 三联工业区 — 松山村 — 磊广路口 — 礐石岭顶 — 西堤 — 外马路西 — 市二医院 — 新华 — 利安路 — 工人文化宫 — 人民广场 — 红领巾路西 — 石炮台 — 渔港 — 红领巾路东 — 飞厦西 — 汕大医附一院 — 东厦客运站 (38站)