去程: 江东站 — 义乌二中 — 鲇溪 — 会展体育中心 — 宾王站 — 义乌建行 — 宾王小区 — 稠北小学 — 伟业大厦 — 格塘 — 王牌 — 抱湖塘 — 前王(腾马刺绣) — 南下朱 — 美多丽 — 北下朱 — 付宅 — 白塘畈 — 迪梦袜业 — 下骆宅 — 清华路口 — 望星公司 — 白岸头 — 变电所 — 八足塘 — 朱村 — 如浦 — 信联街口 — 廿三里街道办事处 — 东海明珠 — 廿三里北站 (31站)
回程: 廿三里北站 — 东海明珠 — 廿三里街道办事处 — 信联街口 — 如浦 — 朱村 — 八足塘 — 变电所 — 白岸头 — 望星公司 — 清华路口 — 下骆宅 — 迪梦袜业 — 白塘畈 — 付宅 — 北下朱 — 美多丽 — 南下朱 — 前王(腾马刺绣) — 抱湖塘 — 王牌 — 格塘 — 伟业大厦 — 稠北小学 — 宾王小区 — 义乌建行 — 宾王站 — 会展体育中心 — 鲇溪 — 义乌二中 — 江东站 (31站)