去程: 周南中学 — 兴联学校 — 井坡 — 戴家河 — 兴龙村 — 车辆检测站 — 金霞苑 — 汽车北站 — 开福区政府 — 马厂 — 新码头 — 陈家湖 — 伍家岭北 — 伍家岭南 — 潘家坪 — 唐家巷 — 湘雅 — 湘雅医院 — 兴汉门 — 北正街 — 湘春路西口 — 通泰街 — 营盘路西 — 培元桥 — 先锋厅 (25站)
回程: 先锋厅 — 潮宗街 — 通泰街 — 湘春路西口 — 北正街 — 兴汉门 — 湘雅医院 — 湘雅 — 湘雅路口 — 唐家巷 — 潘家坪 — 伍家岭南 — 伍家岭北 — 陈家湖 — 新码头 — 马厂 — 开福区政府 — 汽车北站 — 金霞苑 — 车辆检测站 — 兴龙村 — 戴家河 — 井坡 — 兴联学校 — 周南中学 (25站)