去程: 车站 — 常青 — 新华书店 — 宾馆 — 纺织厂 — 北坛公园 — 人民医院 — 介休一中 — 交通局宿舍 — 宋古 — 东段屯 — 洪相 — 降家寨 (13站)
回程: 降家寨 — 洪相 — 东段屯 — 宋古 — 交通局宿舍 — 介休一中 — 人民医院 — 北坛公园 — 纺织厂 — 宾馆 — 新华书店 — 常青 — 车站 (13站)
去程: 车站 — 常青 — 新华书店 — 汾矿集体 — 汾矿技校 — 邮政局 — 梁吉村 — 华日汽修 — 韩屯 — 罗王庄 — 度段村 — 东堡 — 西堡 — 小宋曲 — 师屯北 — 西刘屯 — 万安 — 岭北 (18站)
回程: 岭北 — 万安 — 西刘屯 — 师屯北 — 小宋曲 — 西堡 — 东堡 — 度段村 — 罗王庄 — 韩屯 — 华日汽修 — 梁吉村 — 邮政局 — 汾矿技校 — 汾矿集体 — 新华书店 — 常青 — 车站 (18站)