去程: 蔡白 — 帮凹村 — 新和 — 新洲 — 厦塘村 — 清水凹 — 简沙洲 — 官桥滘 — 爱迪花园 — 胜利 — 市汽车总站 — 华南摩尔 — 江滨花园 — 上亭村 — 牌楼基社区 — 大连塘工业区 — 大连塘 — 水蛇涌 — 龙基鞋厂 — 共联 — 新村路口 — 新谷涌 — 新村桥 — 万江三中 — 汾新桥北 — 连步桥 — 上甲社区 — 篁村前 — 汾溪桥头 — 严屋路口 — 万江二中 — 汾溪路口 — 蚬涌 (33站)
回程: 蚬涌 — 汾溪路口 — 万江二中 — 罗浮尾 — 严屋路口 — 汾溪桥头 — 篁村前 — 上甲社区 — 连步桥 — 汾新桥北 — 万江三中 — 新村桥 — 新谷涌 — 新村路口 — 共联 — 龙基鞋厂 — 水蛇涌 — 大连塘 — 大连塘工业区 — 牌楼基社区 — 上亭村 — 江滨花园 — 华南摩尔 — 市汽车总站 — 胜利 — 爱迪花园 — 官桥滘 — 简沙洲 — 清水凹 — 厦塘村 — 新洲 — 新和 — 帮凹村 — 蔡白 (34站)
去程: 德科公司 — 流涌尾治安队 — 青云桥 — 大汾祠堂 — 万江三中 — 新村桥 — 新村公园 — 新谷涌 — 新村路口 — 共联 — 龙基鞋厂 — 水蛇涌 — 大连塘 — 大连塘工业区 — 牌楼基社区 — 岳潭村口 — 华南摩尔 — 曲海桥 — 金丰花园 — 宏远工业区 — 中心人才市场 — 鸿福路口 — 电信局 — 会展中心 — 第一国际 — 百安中心 — 稻花村 (27站)
回程: 稻花村 — 百安中心 — 第一国际 — 电信局 — 鸿福路口 — 中心人才市场 — 宏远工业区 — 金丰花园 — 曲海桥 — 华南摩尔 — 岳潭村口 — 牌楼基社区 — 大连塘工业区 — 大连塘 — 水蛇涌 — 龙基鞋厂 — 共联 — 新村路口 — 新谷涌 — 新村公园 — 新村桥 — 万江三中 — 大汾祠堂 — 青云桥 — 流涌尾治安队 — 德科公司 (26站)