去程: 金桥市场 — 万佳花园 — 市劳动局 — 堑头商业街 — 堑头市场 — 新风路东 — 新风路西 — 影剧院 — 邮政局 — 博厦桥西 — 可园中学 — 坝头桥西 — 坝头路口 — 坝头村委 — 坝头新村 — 坝新苑 — 滨江体育公园 — 胜利 — 爱迪花园 — 官桥滘 — 简沙洲 — 清水凹 — 厦塘村 — 新洲 — 新和 — 帮凹村 — 螺涌 (27站)
回程: 螺涌 — 帮凹村 — 新和 — 新洲 — 厦塘村 — 清水凹 — 简沙洲 — 官桥滘 — 爱迪花园 — 胜利 — 滨江体育公园 — 坝新苑 — 坝头新村 — 坝头村委 — 坝头路口 — 坝头桥东 — 圳头建材市场 — 博厦桥东 — 文化广场西 — 西城楼 — 经贸中心 — 新河北路口 — 新河北路 — 市中医院分院 — 堑头市场 — 堑头商业街 — 市劳动局 — 万佳花园 — 金桥市场 (29站)
去程: 蔡白 — 帮凹村 — 新和 — 新洲 — 厦塘村 — 清水凹 — 简沙洲 — 官桥滘 — 爱迪花园 — 胜利 — 市汽车总站 — 华南摩尔 — 江滨花园 — 上亭村 — 牌楼基社区 — 大连塘工业区 — 大连塘 — 水蛇涌 — 龙基鞋厂 — 共联 — 新村路口 — 新谷涌 — 新村桥 — 万江三中 — 汾新桥北 — 连步桥 — 上甲社区 — 篁村前 — 汾溪桥头 — 严屋路口 — 万江二中 — 汾溪路口 — 蚬涌 (33站)
回程: 蚬涌 — 汾溪路口 — 万江二中 — 罗浮尾 — 严屋路口 — 汾溪桥头 — 篁村前 — 上甲社区 — 连步桥 — 汾新桥北 — 万江三中 — 新村桥 — 新谷涌 — 新村路口 — 共联 — 龙基鞋厂 — 水蛇涌 — 大连塘 — 大连塘工业区 — 牌楼基社区 — 上亭村 — 江滨花园 — 华南摩尔 — 市汽车总站 — 胜利 — 爱迪花园 — 官桥滘 — 简沙洲 — 清水凹 — 厦塘村 — 新洲 — 新和 — 帮凹村 — 蔡白 (34站)