去程: 火车站广场 — 火车站 — 上吕浦 — 交行广场 — 华夏银行(下吕浦) — 文化公园 — 文化广场 — 蒋家桥 — 黎明立交桥 — 灰桥 — 黎明西路 — 中山公园 — 大南门 — 温州大厦 — 妙果寺 — 雪山公寓 — 雪山路 — 将军桥 — 西山桥 — 景山中学 — 西山南路 — 货运市场 — 永庆街 — 温科院(原温州农校) — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 东风村 — 上东风 — 岩头 — 前园 — 前村 — 东岙村 — 东岙 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 焦下 — 东边 — 泉塘 — 溪下 — 垟边 — 桐树 — 桐岭 (49站)
回程: 桐岭 — 桐树 — 垟边 — 溪下 — 泉塘 — 东边 — 焦下 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 东岙 — 东岙村 — 前村 — 前园 — 岩头 — 上东风 — 东风村 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 温科院(原温州农校) — 永庆街 — 货运市场 — 西山南路 — 景山中学 — 西山桥 — 将军桥 — 雪山路 — 雪山公寓 — 妙果寺 — 温州大厦 — 小南门 — 大南门 — 中山公园 — 黎明西路 — 灰桥 — 黎明立交桥 — 蒋家桥 — 文化广场 — 华夏银行(下吕浦) — 交行广场 — 上吕浦 — 火车站 — 火车站广场 (50站)
去程: 三桥下(中央涂) — 城市公交公司 — 翠微新村 — 黄龙商贸城 — 双乐住宅区 — 景山隧道 — 华侨中学 — 旸湖 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 上汇村委会 — 上汇社区 — 邮电路 — 潘一 — 上杭 — 马桥头 — 下岙 — 屏山 — 方岙 — 芙蓉山庄 — 桐岭河头 — 桐岭 (23站)
回程: 桐岭 — 桐岭河头 — 芙蓉山庄 — 方岙 — 屏山 — 下岙 — 马桥头 — 上杭 — 潘一 — 邮电路 — 上汇社区 — 上汇村委会 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 旸湖 — 华侨中学 — 景山隧道 — 双乐住宅区 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 城市公交公司 — 三桥下(中央涂) (23站)