去程: 东门口 — 治平路 — 市府路 — 中国第一窖 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 文化广场 — 桥南 — 牛市坎 — 宪桥 — 矿大门 — 两里村 — 保养场 — 何家坝 — 二回寺 — 71公里 — 72公里 — 73公里 — 73砖厂 — 泸州机场 — 邻玉场 — 交机技校 — 玻璃厂 — 三号信箱 — 供应站 — 机修厂 — 钻具大队 — 石板路 — 石梁 — 三脊梁 — 二脊梁 — 井场坝 — 百果园 — 打鱼山 — 麻柳沱 — 紫阳路西 (37站)
回程: 紫阳路西 — 麻柳沱 — 打鱼山 — 百果园 — 井场坝 — 二脊梁 — 三脊梁 — 石梁 — 石板路 — 钻具大队 — 机修厂 — 供应站 — 三号信箱 — 玻璃厂 — 交机技校 — 邻玉场 — 泸州机场 — 73砖厂 — 73公里 — 72公里 — 71公里 — 二回寺 — 何家坝 — 保养场 — 两里村 — 矿大门 — 宪桥 — 牛市坎 — 桥南 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 中国第一窖 — 市府路 — 东门口 (35站)
去程: 瓦窑坝 — 化专校 — 泸职院 — 三道桥[①] — 小关门 — 长机厂 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 澄溪口 — 市府路 — 宝来桥 — 东门口 (13站)
回程: 东门口 — 治平路 — 市府路 — 澄溪口 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 长机厂 — 小关门 — 三道桥[①] — 泸职院 — 化专校 — 瓦窑坝 (13站)
去程: 伊顿饭店(③) — 刺园路一段 — 灯杆山(②) — 环监站 — 医学院 — 忠山路 — 泸医附院 — 钟鼓楼 — 迎晖路 — 治平路 — 市府路 — 澄溪口 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 十五中 — 淘弥洞 — 刺园路一段 — 伊顿饭店(③) (19站)
回程: 伊顿饭店(③) — 刺园路一段 — 石马沟 — 十五中 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 澄溪口 — 市府路 — 宝来桥 — 迎晖路 — 钟鼓楼 — 泸医附院 — 忠山路 — 医学院 — 环监站 — 刺园路一段 — 刺园路二段 — 巴士小区 — 伊顿饭店(③) (20站)
去程: 公交营运公司 — 春晖路十字路口 — 春晖路 — 广电中心 — 城北广场 — 工商大楼 — 金井湾 — 王氏商城 — 交警支队 — 莲花池[①] — 乐源小区 — 客运站 — 回龙湾 — 迎晖路 — 治平路 — 市府路 — 澄溪口 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 文化广场 — 桥南 — 东升桥 — 粮站 — 戏院 — 宪桥 (26站)
回程: 宪桥 — 牛市坎 — 桥南 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 澄溪口 — 市府路 — 宝来桥 — 迎晖路 — 回龙湾 — 客运站 — 莲花池[①] — 交警支队 — 金井湾 — 泸州汽车总站 — 春晖路 — 春晖路十字路口 — 公交营运公司 (19站)
去程: 绿景路 — 市政务服务中心 — 丹青路 — 阳光路 — 建设路 — 巴士小区 — 刺园路二段 — 市政府 — 文化广场(上) — 市中医医院 — 十五中 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 澄溪口 — 市府路 — 宝来桥 — 迎晖路 — 杜家街 — 水电校 — 沱江二桥北(②) — 上花园 — 醇香路口 — 杜家街中段 — 水稻所 — 杜家街西 — 卫校 — 大驿坝 (28站)
回程: 大驿坝 — 卫校 — 杜家街西 — 水稻所 — 杜家街中段 — 醇香路口 — 上花园 — 沱江二桥北(②) — 水电校 — 宝光花园 — 公交商城 — 沱一桥 — 佳乐广场 — 仁和路 — 治平路 — 市府路 — 澄溪口 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 十五中 — 泸州日报社 — 市政府 — 刺园路二段 — 巴士小区 — 建设路 — 阳光路 — 丹青路 — 绿景路 (29站)
去程: 巴士花园 — 康乐路 — 洪道堂(①) — 百子图 — 沱江二桥南 — 枇杷沟 — 迎晖路 — 治平路 — 市府路 — 中国第一窖 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 十五中 — 泸州日报社 — 市政府 — 伊顿饭店(①) — 天益广场 — 江阳区政府 — 百子图广场 — 巴士花园 (21站)
回程: 巴士花园 — 百子图广场 — 江阳区政府 — 伊顿饭店(②) — 市政府 — 文化广场 — 市中医医院 — 十五中 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 中国第一窖 — 市府路 — 宝来桥 — 迎晖路 — 枇杷沟 — 百子图 — 百子路 — 佳裕路 — 巴士花园 (20站)