去程: 公交营运公司 — 春晖路十字路口 — 春晖路 — 广电中心 — 城北广场 — 工商大楼 — 金井湾 — 王氏商城 — 交警支队 — 莲花池[①] — 乐源小区 — 客运站 — 回龙湾 — 迎晖路 — 治平路 — 市府路 — 澄溪口 — 酒城宾馆 — 公交有限公司 — 山岩脑 — 文化广场 — 桥南 — 东升桥 — 粮站 — 戏院 — 宪桥 (26站)
回程: 宪桥 — 牛市坎 — 桥南 — 山岩脑 — 公交有限公司 — 酒城宾馆 — 澄溪口 — 市府路 — 宝来桥 — 迎晖路 — 回龙湾 — 客运站 — 莲花池[①] — 交警支队 — 金井湾 — 泸州汽车总站 — 春晖路 — 春晖路十字路口 — 公交营运公司 (19站)