去程: 客运中心 — 市人民医院 — 洞桥 — 城北桥 — 咸亨医院 — 移动公司 — 妇保院 — 人民路口 — 儿童公园 — 汽车东站 — 迪荡新城 — 交通职校 — 市交巡警支队 — 火车东站 — 西金村 — 火车东站托运部 — 蓄电池厂 — 东湖风景区 — 东湖印染厂 — 东湖路口 — 独树 — 皋埠影剧院 — 皋埠老站 — 皋埠市场 — 美食街 — 皋埠交警中队 — 皋埠镇中 — 黄泾村 — 电缆厂 — 西湖岙 — 山前徐 — 腰鼓山 — 刁泥山路口 — 下蒋 — 上蒋 — 骏丽集团 — 枝山 — 西堡路口 — 旧埠 — 攒宫 — 三黄桥头 — 朝溪庙 — 牌口 — 茶场路口 — 茶场 — 生态园区 — 富盛镇政府 — 大庙前 — 隧道口 — 桃园里 — 上旺 — 上旺完小 — 三溪口 — 板头顶 — 腰园 — 道士岙 — 大竹园 — 文山 — 水塔头 — 月芽岭 — 水保站 — 王婆桥 — 徐家 — 周家 — 林家 — 越明 — 下章 — 白鹤 — 星鹏 — 汤浦 (70站)
回程: 汤浦 — 星鹏 — 白鹤 — 下章 — 越明 — 林家 — 周家 — 徐家 — 王婆桥 — 水保站 — 月芽岭 — 水塔头 — 文山 — 大竹园 — 道士岙 — 腰园 — 板头顶 — 三溪口 — 上旺完小 — 上旺 — 桃园里 — 隧道口 — 大庙前 — 富盛镇政府 — 生态园区 — 茶场 — 茶场路口 — 牌口 — 朝溪庙 — 三黄桥头 — 攒宫 — 旧埠 — 西堡路口 — 枝山 — 骏丽集团 — 上蒋 — 下蒋 — 刁泥山路口 — 腰鼓山 — 山前徐 — 西湖岙 — 电缆厂 — 黄泾村 — 皋埠镇中 — 皋埠交警中队 — 美食街 — 皋埠市场 — 皋埠老站 — 皋埠影剧院 — 独树 — 东湖路口 — 东湖印染厂 — 东湖风景区 — 蓄电池厂 — 火车东站托运部 — 西金村 — 火车东站 — 市交巡警支队 — 交通职校 — 迪荡新城 — 汽车东站 — 儿童公园 — 人民路口 — 妇保院 — 移动公司 — 咸亨医院 — 城北桥 — 洞桥 — 市人民医院 — 客运中心 (70站)
去程: 客运中心 — 昌安渡头 — 乐苑新村 — 洞桥 — 城北桥 — 第五医院 — 胜利路口 — 移动公司 — 宋梅桥 — 妇保院 — 人民路口 — 儿童公园 — 汽车东站 — 绍钢厂 — 交通职校 — 市交巡警支队 — 火车东站 — 西金村 — 火车东站托运部 — 电机市场 — 东湖风景区 — 东湖印染厂 — 东湖路口 — 独树 — 皋埠影剧院 — 皋埠 — 皋埠市场 — 美食街 — 皋埠交警中队 — 皋埠中学 — 黄泾 — 电缆厂 — 西湖岙 — 山前徐 — 腰鼓山 — 刁泥山路口 — 下蒋 — 上蒋 — 骏丽集团 — 枝山 — 西堡路口 — 旧埠 — 攒宫 — 三黄桥头 — 朝溪庙 — 牌口 — 茶场路口 — 茶场 — 生态园区 — 富盛镇政府 — 大庙前 — 隧道口 — 桃园里 — 茶厂 — 上旺 — 三溪口 — 板头顶 — 腰园 — 道士岙 — 大竹园 — 文山 — 水塔头 — 月芽岭 — 水保站 — 王婆桥 — 徐家 — 颜家 — 董家塔 — 晒场头 — 山高村 — 许家塔 — 金岙 — 何家 — 江家 — 玄溪 (75站)
回程: 玄溪 — 江家 — 何家 — 金岙 — 许家塔 — 山高村 — 晒场头 — 董家塔 — 颜家 — 徐家 — 王婆桥 — 水保站 — 月芽岭 — 水塔头 — 文山 — 大竹园 — 道士岙 — 腰园 — 板头顶 — 三溪口 — 上旺 — 茶厂 — 桃园里 — 隧道口 — 大庙前 — 富盛镇政府 — 生态园区 — 茶场 — 茶场路口 — 牌口 — 朝溪庙 — 三黄桥头 — 攒宫 — 旧埠 — 西堡路口 — 枝山 — 骏丽集团 — 上蒋 — 下蒋 — 刁泥山路口 — 腰鼓山 — 山前徐 — 西湖岙 — 电缆厂 — 黄泾 — 皋埠中学 — 皋埠交警中队 — 美食街 — 皋埠市场 — 皋埠 — 皋埠影剧院 — 独树 — 东湖路口 — 东湖印染厂 — 东湖风景区 — 电机市场 — 火车东站托运部 — 西金村 — 火车东站 — 市交巡警支队 — 交通职校 — 绍钢厂 — 汽车东站 — 儿童公园 — 人民路口 — 妇保院 — 宋梅桥 — 移动公司 — 胜利路口 — 第五医院 — 城北桥 — 洞桥 — 乐苑新村 — 昌安渡头 — 客运中心 (75站)
去程: 客运中心 — 市人民医院 — 洞桥 — 城北桥 — 咸亨医院 — 移动公司 — 妇保院 — 人民路口 — 儿童公园 — 汽车东站 — 迪荡新城 — 交通职校 — 市交巡警支队 — 火车东站 — 西金村 — 火车东站托运部 — 蓄电池厂 — 东湖风景区 — 东湖印染厂 — 东湖路口 — 独树 — 皋埠影剧院 — 皋埠老站 — 皋埠市场 — 皋埠美食街 — 皋埠交警中队 — 樊江叉口 — 樊江村 — 轮胎厂 — 热电厂 — 茅洋村 — 吕家溇 — 浙江华夏 — 东方汽车城 — 酒厂 — 陶堰 — 钱陶路口 — 爱休尔 — 陶堰火车站 — 源发公司 — 砖瓦厂 — 周家弯叉口 — 新建村 — 白塔 — 横泾 — (横旦) — 张家岙 — 石料厂 — 方岙 — 小岭顶 — 乌石 — 跳山 — 金家畈路口 — 新纪元 — 富盛中学 — 富盛 (56站)
回程: 富盛 — 富盛中学 — 新纪元 — 金家畈路口 — 跳山 — 乌石 — 小岭顶 — 方岙 — 石料厂 — 张家岙 — (横旦) — 横泾 — 白塔 — 新建村 — 周家弯叉口 — 砖瓦厂 — 源发公司 — 陶堰火车站 — 爱休尔 — 钱陶路口 — 陶堰 — 酒厂 — 东方汽车城 — 浙江华夏 — 吕家溇 — 茅洋村 — 热电厂 — 轮胎厂 — 樊江村 — 樊江叉口 — 皋埠交警中队 — 皋埠美食街 — 皋埠市场 — 皋埠老站 — 皋埠影剧院 — 独树 — 东湖路口 — 东湖印染厂 — 东湖风景区 — 蓄电池厂 — 火车东站托运部 — 西金村 — 火车东站 — 市交巡警支队 — 交通职校 — 迪荡新城 — 汽车东站 — 儿童公园 — 人民路口 — 妇保院 — 移动公司 — 咸亨医院 — 城北桥 — 洞桥 — 市人民医院 — 客运中心 (56站)