去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店湖 — 中环岛 — 湖中桥 — 陈埭四境 — 西坂 — 乌桥头 — 涵口 — 溪边 — 乔丹 (25站)
回程: 乔丹 — 溪边 — 涵口 — 乌桥头 — 西坂 — 陈埭四境 — 湖中桥 — 中环岛 — 金玛国际酒店湖 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (25站)
去程: 荆山 — 上郭 — 新塘办事处 — 杏田路口 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥 — 军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 交警大队路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店 — 和平北路 — 苏厝赤西 — 苏厝工业区 — 紫峰中学 (32站)
回程: 紫峰中学 — 苏厝工业区 — 苏厝赤西 — 和平北路 — 金玛国际酒店 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 交警大队路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 军路口 — 福埔拥 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田路口 — 新塘办事处 — 上郭 — 荆山 (32站)