晋江公交 K18
去程: 荆山 — 上郭 — 新塘办事处 — 杏田路口 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥 — 军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 交警大队路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店 — 和平北路 — 苏厝赤西 — 苏厝工业区 — 紫峰中学 (32站)
回程: 紫峰中学 — 苏厝工业区 — 苏厝赤西 — 和平北路 — 金玛国际酒店 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 交警大队路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 军路口 — 福埔拥 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田路口 — 新塘办事处 — 上郭 — 荆山 (32站)
备注信息:
无