去程: 车厝社区 — 远华中学 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 竹园小区 — 赤西 — 中医院 — 沟头 — 晋江一中 — 晋江汽车站 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 — 梧垵节 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (35站)
回程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧垵节 — SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 晋江汽车站 — 晋江一中 — 沟头 — 中医院 — 赤西 — 竹园小区 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学 — 车厝社区 (35站)
去程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学车厝 (30站)
回程: 远华中学车厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (30站)
去程: 荆山 — 上郭 — 新塘办事处 — 杏田路口 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥 — 军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 交警大队路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店 — 和平北路 — 苏厝赤西 — 苏厝工业区 — 紫峰中学 (32站)
回程: 紫峰中学 — 苏厝工业区 — 苏厝赤西 — 和平北路 — 金玛国际酒店 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 交警大队路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 军路口 — 福埔拥 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田路口 — 新塘办事处 — 上郭 — 荆山 (32站)