去程: 唐家 — 天福苑 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 塔东 — 26中 — 水塔 — 立信 — 站前三角地 — 站前 — 银座商厦 — 市人大 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 — 育新 — 电力安装 — 锦程 — 唐家 (22站)
回程: 唐家 — 锦程 — 电力安装 — 育新 — 技校 — 新兴佳园 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 市人大 — 银座商厦 — 站前三角地 — 立信 — 水塔 — 26中 — 塔东 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 天福苑 — 唐家 (21站)
去程: 新立屯南口 — 文化路206·1栋 — 东兴社区卫生站 — 20中学 — 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 新兴佳园 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 永丰 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 青少年宫 — 建工 — 花园 — 平山 — 前进 — 新兴佳园 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 — 20中学 — 东兴社区卫生站 — 文化路206·1栋 — 新立屯南口 (18站)
去程: 技校 — 前进 — 东明 — 公安交通分局 — 立信 — 儿童乐园 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 市红十字医院 — 德太 — 南地 (12站)
回程: 南地 — 德太 — 市红十字医院 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 儿童乐园 — 立信 — 公安交通分局 — 东明 — 新兴佳园 — 技校 (12站)
去程: 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 永丰 (18站)
回程: 永丰 — 站前 — 山城大药房 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 (18站)
去程: 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 金色年华 — 丰华新城 — 市残联 — 传染病院 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化宫 (15站)
回程: 文化宫 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 传染病院 — 市残联 — 丰华新城 — 金色年华 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 (15站)