河池公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
河池公交线路: 市区线路 都安线路 宜州线路 大化线路 东兰线路 环江线路 巴马线路 郊区线路 凤山线路 南丹线路 城际线路 天峨线路
途径“古富(步行)”的公交线路
去程: 都安汽车总站 — 安阳大道五里桥 — 瑶中老校区 — 安阳镇政府 — 安阳派出所 — 县委县政府 — 融建商业广场 — 合建路口 — 澄江卫生院 — 板塘 — 板江 — 下桥 — 澄江小学 — 澄江中学 — 八仙路口 — 下八仙 — 兰堂 — 灵门 — 江邦 — 弄律 — 江洞 — 东谢 — 琼楼 — 那客 — 红渡 — 红渡大桥 — 古富(步行) — 百龙滩卫生院(步行) — 百龙滩信用社 — 百龙滩镇政府 — 六昌 — 旧街 — 新街 — 勉圩 — 那便 — 南新路口 — 马鹿 — 坡陋 — 立星 — 六麦 — 氮肥厂 — 岜朝 — 城北加油站 — 金仑西华路口 — 马山广场 — 东方名都 — 镇北西一巷 — 马山中学 — 江滨路 — 中学路南一里 — 塘逼南二巷 — 马山汽车总站 — 新兴居委会 — 新兴大道南三巷 — 新兴大道南二巷 — 新兴大道南一巷 — 白山农贸市场 — 县老干局 — 东华路西一巷 — 江滨东西华路口 — 西华江滨西路口 — 城南客运站 — 木棉道班 — 百横 — 大同 — 下岜 — 桥美 — 红山水泥厂 — 六太 — 岽料路口 — 板往路口 — 兑杨路口 — 上龙 — 上龙街 — 从厄 — 下刁 — 国兴路口 — 新汉 — 岜利路口 — 付汉 — 和气 — 刁更 — 那芳 — 新杨 — 坡菊 — 敢花 — 金伦洞 — 坡苗 — 岜端路口 — 那昌路口 — 岜伏 — 乐梅路口 — 上高才路口 — 新阳 — 杨圩 (95站)
回程: 杨圩 — 新阳 — 上高才路口 — 乐梅路口 — 岜伏 — 那昌路口 — 岜端路口 — 坡苗 — 金伦洞 — 敢花 — 坡菊 — 新杨 — 那芳 — 刁更 — 和气 — 付汉 — 岜利路口 — 新汉 — 国兴路口 — 下刁 — 从厄 — 上龙街 — 上龙 — 兑杨路口 — 板往路口 — 岽料路口 — 六太 — 红山水泥厂 — 桥美 — 下岜 — 大同 — 百横 — 木棉道班 — 城南客运站 — 西华江滨西路口 — 江滨东西华路口 — 东华路西一巷 — 县老干局 — 白山农贸市场 — 新兴大道南一巷 — 新兴大道南二巷 — 新兴大道南三巷 — 新兴居委会 — 马山汽车总站 — 塘逼南二巷 — 中学路南一里 — 江滨路 — 马山中学 — 镇北西一巷 — 东方名都 — 马山广场 — 金仑西华路口 — 城北加油站 — 岜朝 — 氮肥厂 — 六麦 — 立星 — 坡陋 — 马鹿 — 南新路口 — 那便 — 勉圩 — 新街 — 旧街 — 六昌 — 百龙滩镇政府 — 百龙滩信用社 — 百龙滩卫生院(步行) — 古富(步行) — 红渡大桥 — 红渡 — 那客 — 琼楼 — 东谢 — 江洞 — 弄律 — 江邦 — 灵门 — 兰堂 — 下八仙 — 八仙路口 — 澄江中学 — 澄江小学 — 下桥 — 板江 — 板塘 — 澄江卫生院 — 合建路口 — 融建商业广场 — 县委县政府 — 安阳派出所 — 安阳镇政府 — 瑶中老校区 — 安阳大道五里桥 — 都安汽车总站 (95站)