宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
去程: 汽车南站[中心站,余姚] — 远东工业城 — 海关路(及各桥) — 梁辉开发区 — 梁辉卫生院 — 南苑小区 — 梅山(余姚梁辉镇) — 卧龙 — 叶岙 — 梁辉老年中心 — 挑头 — 黄箭山车站 — 十五岙 — 南雷村 — 阳明山庄[余姚] — 元宝岭 — 陆埠桥西 — 陆埠大桥 — 施家旦 — 干溪新村 — 桑园 — 干沙路 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 洪山中学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方[余姚洪山乡] — 上方[余姚洪山乡] — 石基 — 翁岙(余姚洪山乡) — 翁岙岔口 — 裘岙牌坊 — 砂弯 — 裘岙(余姚洪山乡) — 岭里(余姚洪山乡) — 大洋山(余姚洪山乡) — 郑洋岔口 — 上庄(余姚鹿亭镇) (42站)
回程: 上庄(余姚鹿亭镇) — 郑洋岔口 — 大洋山(余姚洪山乡) — 岭里(余姚洪山乡) — 裘岙(余姚洪山乡) — 砂弯 — 裘岙牌坊 — 翁岙岔口 — 翁岙(余姚洪山乡) — 石基 — 上方[余姚洪山乡] — 下方[余姚洪山乡] — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 干沙路 — 桑园 — 干溪新村 — 施家旦 — 陆埠大桥 — 陆埠桥西 — 元宝岭 — 阳明山庄[余姚] — 南雷村 — 十五岙 — 黄箭山车站 — 挑头 — 梁辉老年中心 — 叶岙 — 卧龙 — 梅山(余姚梁辉镇) — 南苑小区 — 梁辉卫生院 — 梁辉开发区 — 海关路(及各桥) — 远东工业城 — 汽车南站[中心站,余姚] (42站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 洪山中学 — 洪山邮电所 — 洪山小学 — 繁荣 — 溪上 — 状元地 — 下陈[余姚] — 上陈[余姚] — 沙田 — 沙田上 — 杜徐村委 — 杜徐 (23站)
回程: 杜徐 — 杜徐村委 — 沙田上 — 沙田 — 上陈[余姚] — 下陈[余姚] — 状元地 — 溪上 — 繁荣 — 洪山小学 — 洪山邮电所 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (23站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 西岙[余姚干溪] — 黄泥直岔口 — 黄泥直 — 梅林[余姚陆埠镇] — 黄泥直 — 黄泥直岔口 — 戴家[余姚陆埠镇] — 江沿山 — 石门 (19站)
回程: 石门 — 江沿山 — 戴家[余姚陆埠镇] — 黄泥直岔口 — 黄泥直 — 梅林[余姚陆埠镇] — 黄泥直 — 黄泥直岔口 — 西岙[余姚干溪] — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (19站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 洪山中学 — 洪山邮电所 — 洪山小学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方[余姚洪山乡] — 上方[余姚洪山乡] — 石基 — 翁岙(余姚洪山乡) — 翁岙岔口 — 大石河 — 沿夹岙岔口 — 沿夹岙 — 沿夹岙岔口 — 沿山 — 陈巴岭岔口 — 陈巴岭 — 深坑 — 高岩 — 高山 (31站)
回程: 高山 — 高岩 — 深坑 — 陈巴岭 — 陈巴岭岔口 — 沿山 — 沿夹岙岔口 — 沿夹岙 — 沿夹岙岔口 — 大石河 — 翁岙岔口 — 翁岙(余姚洪山乡) — 石基 — 上方[余姚洪山乡] — 下方[余姚洪山乡] — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山小学 — 洪山邮电所 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (31站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 洪山中学 — 洪山邮电所 — 洪山小学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方[余姚洪山乡] — 上方[余姚洪山乡] — 石基 — 翁岙(余姚洪山乡) — 翁岙岔口 — 裘岙牌坊 — 砂弯 — 裘岙(余姚洪山乡) — 石笋 (25站)
回程: 石笋 — 裘岙(余姚洪山乡) — 砂弯 — 裘岙牌坊 — 翁岙岔口 — 翁岙(余姚洪山乡) — 石基 — 上方[余姚洪山乡] — 下方[余姚洪山乡] — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山小学 — 洪山邮电所 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (25站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 南洪桥 — 杨家岭 — 黄土岭 — 赵岙庙岔口 — 磨石坑 — 蒋岙[余姚陆埠镇] — 蒋岙菜场 — 蒋岙村委 — 余家[余姚陆埠镇] — 余鲍陈村委 — 陈家[余姚陆埠镇] — 邵家[余姚陆埠镇] — 汪家[余姚陆埠镇] — 周方地岔口 — 周方地 (26站)
回程: 周方地 — 周方地岔口 — 汪家[余姚陆埠镇] — 邵家[余姚陆埠镇] — 陈家[余姚陆埠镇] — 余鲍陈村委 — 余家[余姚陆埠镇] — 蒋岙村委 — 蒋岙菜场 — 蒋岙[余姚陆埠镇] — 磨石坑 — 赵岙庙岔口 — 黄土岭 — 杨家岭 — 南洪桥 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (26站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 南洪桥 — 杨家岭 — 黄土岭 — 赵岙庙岔口 — 赵岙 — 华盖山 — 赵岙 — 赵岙庙岔口 — 磨石坑 — 庙下张 — 孔岙 (22站)
回程: 孔岙 — 庙下张 — 磨石坑 — 赵岙庙岔口 — 赵岙 — 华盖山 — 赵岙 — 赵岙庙岔口 — 黄土岭 — 杨家岭 — 南洪桥 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (22站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口[余姚干溪] — 袁马 — 南洪桥 — 杨家岭 — 黄土岭 — 赵岙庙岔口 — 磨石坑 — 蒋岙[余姚陆埠镇] — 蒋岙菜场 — 蒋岙村委 — 余家[余姚陆埠镇] — 余鲍陈村委 — 陈家[余姚陆埠镇] — 邵家[余姚陆埠镇] — 汪家[余姚陆埠镇] — 周方地岔口 — 芝林 — 芝林菜场 — 毛家埠 — 樟山庙 — 刘家塔 — 章山新村 — 大隐中学 — 大隐 — 天下玉苑 (34站)
回程: 天下玉苑 — 大隐 — 大隐中学 — 章山新村 — 刘家塔 — 樟山庙 — 毛家埠 — 芝林菜场 — 芝林 — 周方地岔口 — 汪家[余姚陆埠镇] — 邵家[余姚陆埠镇] — 陈家[余姚陆埠镇] — 余鲍陈村委 — 余家[余姚陆埠镇] — 蒋岙村委 — 蒋岙菜场 — 蒋岙[余姚陆埠镇] — 磨石坑 — 赵岙庙岔口 — 黄土岭 — 杨家岭 — 南洪桥 — 袁马 — 西岙岔口[余姚干溪] — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (34站)
去程: 陆埠 — 余姚五职校 — 兰溪街 — 撞钟山 — 干溪新村 — 货郎桥 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 袁马 — 南洪桥 — 郑家菜场[余姚陆埠镇] — 郑家[余姚陆埠镇] — 青龙山西 — 青龙山 — 姆岭[余姚陆埠镇] — 田屋[余姚陆埠镇] — 山坑(余姚陆埠镇) — 虹岭岔口 — 上庄[余姚河姆渡镇] — 虹岭 — 上庄[余姚河姆渡镇] — 虹岭岔口 — 牌门头[余姚河姆渡镇] — 史家[余姚洪山乡] — 孙家[余姚洪山乡] — 车厩村委 — 新桥头 — 车厩 (29站)
回程: 车厩 — 新桥头 — 车厩村委 — 孙家[余姚洪山乡] — 史家[余姚洪山乡] — 牌门头[余姚河姆渡镇] — 虹岭岔口 — 上庄[余姚河姆渡镇] — 虹岭 — 上庄[余姚河姆渡镇] — 虹岭岔口 — 山坑(余姚陆埠镇) — 田屋[余姚陆埠镇] — 姆岭[余姚陆埠镇] — 青龙山 — 青龙山西 — 郑家[余姚陆埠镇] — 郑家菜场[余姚陆埠镇] — 南洪桥 — 袁马 — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 货郎桥 — 干溪新村 — 撞钟山 — 兰溪街 — 余姚五职校 — 陆埠 (29站)