去程: 东心岭 — 金沙花园 — 东升学校 — 春蕾幼儿园 — 莲花山庄 — 德福花园 — 钱排村 — 德兴花园 — 布吉小关 — 粤宝 — 宝丽路口 — 布吉街 — 布吉公园 — 布吉综合市场 — 长龙小学 — 新三村市场 — 阳光花园后门 — 塘径新村 — 三联桥底 — 大民厂 — 三联市场 — 中海怡翠后门 — 三联市场 — 松元头 — 布吉肉联厂 — 鸿欣大厦 — 下李朗路口 — 吓公岭 — 下李朗市场 — 下李朗公园 — 深朗总站 (31站)
回程: 深朗总站 — 下李朗公园 — 下李朗市场 — 吓公岭 — 下李朗路口 — 鸿欣大厦 — 布吉肉联厂 — 松元头 — 三联市场 — 中海怡翠后门 — 三联市场 — 大民厂 — 三联桥底 — 塘径新村 — 阳光花园后门 — 新三村市场 — 长龙小学 — 布吉综合市场 — 布吉公园 — 布吉街 — 宝丽路口 — 粤宝 — 布吉小关 — 德兴花园 — 钱排村 — 德福花园 — 莲花山庄 — 春蕾幼儿园 — 东升学校 — 金沙花园 — 东心岭 (31站)
去程: 黄贝岭 — 怡景 — 太安 — 布心 — 百鸽笼 — 布吉 — 长龙 — 下水径 — 上水径 — 杨美 — 坂田 — 五和 — 民治 — 深圳北站 — 长岭陂 — 塘朗 — 大学城 — 西丽 — 留仙洞 — 兴东 — 洪浪北 — 灵芝 — 翻身 — 宝安中心 — 宝华 — 临海 — 前海湾 (27站)
回程: 前海湾 — 临海 — 宝华 — 宝安中心 — 翻身 — 灵芝 — 洪浪北 — 兴东 — 留仙洞 — 西丽 — 大学城 — 塘朗 — 长岭陂 — 深圳北站 — 民治 — 五和 — 坂田 — 杨美 — 上水径 — 下水径 — 长龙 — 布吉 — 百鸽笼 — 布心 — 太安 — 怡景 — 黄贝岭 (27站)