去程: 江滨花园 — 人民医院 — 草寮尾 — 悦华园 — 前锋新村 — 中医院 — 新华市场 — 长途汽车站 — 胜利公园 — 华侨饭店 — 轴承厂 — 延通市场 — 公交公司 — 军分区干休所 — 地质队 — 立人学校 — 新厝 — 北斗 — 白牌 — 石亭 — 店仔圩 — 浦林 (22站)
回程: 浦林 — 店仔圩 — 石亭 — 白牌 — 北斗 — 新厝 — 立人学校 — 地质队 — 军分区干休所 — 公交公司 — 延通市场 — 轴承厂 — 华侨饭店 — 胜利公园 — 长途汽车站 — 新华市场 — 中医院 — 前锋新村 — 悦华园 — 草寮尾 — 人民医院 — 江滨花园 (22站)
去程: 江滨花园 — 草寮尾 — 人民医院 — 商业城 — 邮电新村 — 教师新村 — 前锋新村 — 中医院 — 新华市场 — 长途车站 — 漳州宾馆 — 区医院 — 交通局 — 延通市场 — 公交公司 — 军分区干休所 — 地质队 — 立人学校 — 北斗 — 白牌 — 公墓 — 下仓 — 后房农场 — 浦南中学 — 诗坪村 — 浦南 (26站)
回程: 浦南 — 诗坪村 — 浦南中学 — 后房农场 — 下仓 — 公墓 — 白牌 — 北斗 — 立人学校 — 地质队 — 军分区干休所 — 公交公司 — 延通市场 — 交通局 — 区医院 — 漳州宾馆 — 长途车站 — 新华市场 — 中医院 — 前锋新村 — 教师新村 — 邮电新村 — 商业城 — 人民医院 — 草寮尾 — 江滨花园 (26站)
去程: 群裕小区 — 一七五医院 — 东岳新村 — 金冠花园 — 政法委 — 火车站 — 龙门小区 — 公交公司 — 延通市场 — 交通局 — 芗城医院 — 商业大厦 — 中山公园 — 文昌阁 — 新华市场 — 教育学院 — 龙师附小 — 解放路路口 — 商业城 — 悦港新村 — 综合大市场 — 新城车站 — 下庄 — 桥南 (24站)
回程: 桥南 — 下庄 — 新城车站 — 综合大市场 — 悦港新村 — 商业城 — 解放路路口 — 龙师附小 — 教育学院 — 新华市场 — 文昌阁 — 中山公园 — 商业大厦 — 芗城医院 — 交通局 — 延通市场 — 公交公司 — 龙门小区 — 火车站 — 政法委 — 金冠花园 — 东岳新村 — 一七五医院 — 群裕小区 (24站)
去程: 群裕小区 — 一七五医院 — 东岳新村 — 金冠花园 — 政法委 — 火车站 — 龙门小区 — 皮肤病医院 — 延通市场 — 芝山公园 — 市委干休所 — 新华都 — 人民剧场 — 商业大厦 — 中山公园 — 文昌阁 — 新华市场 — 教育学院 — 龙师附小 — 解放路路口 — 商业城 — 悦港新村 — 综合大市场 — 新城车站 — 下庄 — 桥南 (26站)
回程: 桥南 — 下庄 — 新城车站 — 综合大市场 — 悦港新村 — 商业城 — 解放路路口 — 龙师附小 — 教育学院 — 新华市场 — 文昌阁 — 中山公园 — 商业大厦 — 人民剧场 — 新华都 — 市委干休所 — 芝山公园 — 延通市场 — 皮肤病医院 — 龙门小区 — 火车站 — 政法委 — 金冠花园 — 东岳新村 — 一七五医院 — 群裕小区 (26站)
去程: 西站 — 石龟头 — 军分区 — 市医院 — 警官俱乐部 — 北桥市场 — 商业大厦 — 区医院 — 交通局 — 延通市场 — 公交公司 — 火车站 — 岱山糖库 — 饲料市场 — 竹林文武学校 — 古塘 — 六石 — 朝阳镇政府 — 浦口 — 郭坑 (20站)
回程: 郭坑 — 浦口 — 朝阳镇政府 — 六石 — 古塘 — 竹林文武学校 — 饲料市场 — 岱山糖库 — 火车站 — 公交公司 — 延通市场 — 交通局 — 区医院 — 商业大厦 — 北桥市场 — 警官俱乐部 — 市医院 — 军分区 — 石龟头 — 西站 (20站)
去程: 江滨花园 — 草寮尾 — 人民医院 — 悦华园 — 前锋新村 — 中医院 — 新华市场 — 长途车站 — 胜利公园 — 华侨饭店 — 轴承厂 — 延通市场 — 公交公司 — 军分区干休所 — 地质队 — 立人学校 — 北斗 — 白牌 — 石亭 — 浦林 — 丰山 — 康山 — 玉兰 — 龙径 (24站)
回程: 龙径 — 玉兰 — 康山 — 丰山 — 浦林 — 石亭 — 白牌 — 北斗 — 立人学校 — 地质队 — 军分区干休所 — 公交公司 — 延通市场 — 轴承厂 — 华侨饭店 — 胜利公园 — 长途车站 — 新华市场 — 中医院 — 前锋新村 — 悦华园 — 人民医院 — 草寮尾 — 江滨花园 (24站)
去程: 江滨花园 — 元南市场 — 芗城中医院 — 悦华园 — 前锋市场 — 市中医院 — 新华市场 — 长途汽车站 — 漳州宾馆 — 芗城医院 — 省七建 — 延通市场 — 公交公司 — 龙门天下 — 芗城建设局 — 冷冻厂 — 岱山村 — 饲料批发市场 — 竹林文武学校 — 打山开发区 — 打山村 — 恒坑村 — 西洋村 — 陈元光墓 — 东坑村 — 吴浦 (26站)
回程: 吴浦 — 东坑村 — 陈元光墓 — 西洋村 — 恒坑村 — 打山村 — 打山开发区 — 竹林文武学校 — 饲料批发市场 — 岱山村 — 冷冻厂 — 芗城建设局 — 龙门天下 — 公交公司 — 延通市场 — 省七建 — 芗城医院 — 漳州宾馆 — 长途汽车站 — 新华市场 — 市中医院 — 前锋市场 — 悦华园 — 芗城中医院 — 元南市场 — 江滨花园 (26站)