去程: 东鹏学校 — 西田村 — 谢屋村 — 滘联市场 — 新雅造纸厂 — 滘联路口 — 谷涌南 — 谷涌医院 — 严屋村 — 严屋路口 — 罗浮尾 — 万江二中 — 汾溪路口 — 拔蛟窝 — 莫屋 — 石美枢纽 — 石美路口 — 高埗路口 — 万江广场 — 万江桥 — 可园 — 文化广场 — 戴屋庄 — 草塘 — 岗贝市场 — 东湖花园 — 罗沙装饰城 — 天宝工业区 — 主山市场 — 东城枢纽 (30站)
回程: 东城枢纽 — 东城中心 — 美好集团 — 天宝工业区 — 罗沙装饰城 — 东湖花园 — 岗贝市场 — 草塘 — 戴屋庄 — 文化广场 — 邮政局 — 可园 — 万江公园 — 万福路 — 高埗路口 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 拔蛟窝 — 汾溪路口 — 万江二中 — 罗浮尾 — 严屋路口 — 严屋村 — 谷涌南 — 谷涌医院 — 滘联路口 — 新雅造纸厂 — 滘联市场 — 谢屋村 — 西田村 — 东鹏学校 (32站)