途径“亚婆井站”的公交线路
去程: 黑沙环站 — 荷花园[塔石站] — 水坑尾站 — 南湾站 — 旅游塔站 — 风顺堂站 — 亚婆井站 — 下环街站 — 内港站 — 司打口[十六浦站] — 新马路站 — 白鸽巢站 — 新桥站 — 美副将[高士德站] (14站)
回程: 美副将[高士德站] — 新桥站 — 白鸽巢站 — 新马路站 — 司打口[十六浦站] — 内港站 — 下环街站 — 亚婆井站 — 风顺堂站 — 旅游塔站 — 南湾站 — 水坑尾站 — 荷花园[塔石站] — 黑沙环站 (14站)
去程: 青洲总站 — 跨境工业区站 — 青洲[美乐花园站] — 青洲[自来水公司站] — 青洲[圣德兰学校站] — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 拱形马路站 — 慕拉士马路站 — 慕拉士站 — 慕拉士[飞通大厦站] — 渔翁街[水塘站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 罗理基[水塘站] — 罗理基[马六甲街站] — 旅游塔站 — 金域站 — 东方拱门站 — 治安警察局站 — 教育暨青年局站 — 约翰四世大马路站 — 中区[殷皇子马路站] — 区华利前地站 — 风顺堂站 — 亚婆井站 — 港务局站 — 妈阁庙站 — 妈阁庙总站 (29站)
回程: 妈阁庙总站 — 妈阁庙站 — 半边橙[迅发花园站] — 西湾[大兴大厦站] — 民国大马路站 — 烧灰炉站 — 巴掌围站 — 南湾站 — 八角亭站 — 葡京站 — 十月一日前地站 — 北京街[假日酒店站] — 高美士[南园酒店站] — 理工学院站 — 综艺馆站 — 友谊巷站 — 渔翁街 — 水塘站 — 慕拉士站 — 八达新邨站 — 慕拉士马路站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 青洲[嘉应花园站] — 青洲[美居广场站] — 青洲[圣若瑟中学站] — 青洲[福德花园站] — 青洲总站 (29站)