去程: 筷子基站 — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 拱形马路站 — 慕拉士马路站 — 慕士拉巷站 — 慕拉士[飞通大厦站] — 渔翁街[水塘站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 罗理基[水塘站] — 罗理基[马六甲街站] — 旅游塔站 — 金域站 — 高美士[南园酒店站] — 宋玉生广场站 — 新口岸站 — 新口岸[科英布拉街站] (18站)
回程: 新口岸[科英布拉街站] — 高美士[南园酒店站] — 理工学院站 — 综艺馆站 — 友谊巷站 — 渔翁街[水塘站] — 慕拉士站 — 八达新邨站 — 慕拉士马路站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 跑狗场站 — 筷子基站 (14站)
去程: 关闸总站 — 看台街[骑士马路站] — 佑汉街市站 — 劳动节大马路站 — 东北大马路站 — 慕拉士[飞通大厦站] — 渔翁街[水塘站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 渔人码头站 — 澳门科学馆站 — 澳门文化中心站 — 新口岸站 — 捐血中心站 — 仙德丽街站 — 亚马喇前地站 — 中区[殷皇子马路站] — 新马路站 — 粤通码头站 — 司打口[十六浦站] (20站)
回程: 司打口[十六浦站] — 火船头街站 — 新马路站 — 中区[殷皇子马路站] — 亚马喇前地站 — 葡京站 — 总统酒店站 — 城市日大马路[波尔图街站] — 澳门文化中心站 — 孙逸仙大马路[金沙站] — 罗理基[马六甲街站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 友谊巷站 — 黑沙环站 — 马场东大马路站 — 马场北大马路站 — 关闸总站 (18站)
去程: 青洲总站 — 跨境工业区站 — 青洲[美乐花园站] — 青洲[自来水公司站] — 青洲[圣德兰学校站] — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 拱形马路站 — 慕拉士马路站 — 慕拉士站 — 慕拉士[飞通大厦站] — 渔翁街[水塘站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 罗理基[水塘站] — 罗理基[马六甲街站] — 旅游塔站 — 金域站 — 东方拱门站 — 治安警察局站 — 教育暨青年局站 — 约翰四世大马路站 — 中区[殷皇子马路站] — 区华利前地站 — 风顺堂站 — 亚婆井站 — 港务局站 — 妈阁庙站 — 妈阁庙总站 (29站)
回程: 妈阁庙总站 — 妈阁庙站 — 半边橙[迅发花园站] — 西湾[大兴大厦站] — 民国大马路站 — 烧灰炉站 — 巴掌围站 — 南湾站 — 八角亭站 — 葡京站 — 十月一日前地站 — 北京街[假日酒店站] — 高美士[南园酒店站] — 理工学院站 — 综艺馆站 — 友谊巷站 — 渔翁街 — 水塘站 — 慕拉士站 — 八达新邨站 — 慕拉士马路站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 青洲[嘉应花园站] — 青洲[美居广场站] — 青洲[圣若瑟中学站] — 青洲[福德花园站] — 青洲总站 (29站)
去程: 青洲总站 — 跨境工业区站 — 青洲[美乐花园站] — 青洲[自来水公司站] — 青洲[圣德兰学校站] — 青洲[逸丽花园站] — 台山街市站 — 拱形马路站 — 慕拉士马路站 — 慕拉士站 — 慕拉士[飞通大厦站] — 渔翁街[水塘站] — 外港码头站 — 友谊马路[行车天桥站] — 罗理基[水塘站] — 罗理基[马六甲街站] — 旅游塔站 — 金域站 — 东方拱门站 — 治安警察局站 — 亚马喇前地站 — 葡京站 (22站)
回程: 葡京站 — 十月一日前地站 — 北京街[假日酒店站] — 高美士[南园酒店站] — 理工学院站 — 综艺馆站 — 友谊巷站 — 渔翁街[水塘站] — 慕拉士站 — 八达新邨站 — 慕拉士马路站 — 黑沙环站 — 拱形马路站 — 第二警司处站 — 青洲[嘉应花园站] — 青洲[美居广场站] — 青洲[自来水公司站] — 青洲[福德花园站] — 青洲总站 (19站)