去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 胶南计生局 — 胶南五中 — 同济医院 — 市民服务中心 — 观海路[胶南] — 黄山路 — 世纪花园 — 康大 — 铁山路[胶南] — 建设学校 — 天一畔城西 — 东新村东 — 百乐芬 — 胶南高职校 — 杨家庄 — 董家庄 — 泰发集团 — 大卢家滩 — 胶南文化中心 — 隐珠政府 — 胶南交警大队 — 冯家滩 — 临港一路 — 天津路[胶南] — 兰西东 — 天一集团 — 临港学院 (30站)
回程: 临港学院 — 天一集团 — 兰西东 — 天津路[胶南] — 临港一路 — 冯家滩 — 胶南交警大队 — 隐珠政府 — 胶南文化中心 — 大卢家滩 — 泰发集团 — 董家庄 — 杨家庄 — 胶南高职校 — 百乐芬 — 东新村东 — 天一畔城西 — 建设学校 — 铁山路[胶南] — 康大 — 世纪花园 — 黄山路 — 观海路[胶南] — 市民服务中心 — 同济医院 — 胶南五中 — 胶南计生局 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)
去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 海汇银行 — 光大集团 — 珠海路[胶南] — 胶南实验中学 — 北京路[胶南] — 大连路[胶南] — 阳光大厦 — 胶南广电局西 — 泰华花园 — 金地花园 — 中海熙岸 — 孟家滩 — 海王集团 — 珠海办事处 — 清水庐西 — 大河东[胶南] — 金海滨置业西 — 金海滨置业 — 小河东[胶南] — 海之韵北 — 海之韵南 — 明富 — 鸭井 — 顾家崖头 — 胶南职教中心东 — 海崖 — 港湾学院 (30站)
回程: 港湾学院 — 海崖 — 胶南职教中心东 — 顾家崖头 — 鸭井 — 明富 — 海之韵南 — 海之韵北 — 小河东[胶南] — 金海滨置业 — 金海滨置业西 — 大河东[胶南] — 清水庐西 — 珠海办事处 — 海王集团 — 孟家滩 — 中海熙岸 — 金地花园 — 泰华花园 — 胶南广电局西 — 阳光大厦 — 大连路[胶南] — 北京路[胶南] — 胶南实验中学 — 珠海路[胶南] — 光大集团 — 海汇银行 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)
去程: 人民路公交枢纽站 — 薛家滩 — 维客东 — 海汇银行 — 利群购物中心[胶南] — 世纪新村 — 世纪新村北 — 行政中心 — 东方金石 — 水城 — 滨海新村 — 海水浴场[胶南] — 保利 — 新建 — 山前南 — 朝阳山 — 柏果树西 — 郑戈庄 — 赵家庙 — 黄海学院 — 瑞海花园北 — 西门外 — 天宇花园 — 西南村 — 南门里 — 南街 — 山兴观海华庭 — 东门外 — 灵山卫 — 灵山卫公交枢纽站 (30站)
回程: 灵山卫公交枢纽站 — 灵山卫 — 东门外 — 山兴观海华庭 — 南街 — 南门里 — 西南村 — 天宇花园 — 西门外 — 瑞海花园北 — 黄海学院 — 赵家庙 — 郑戈庄 — 柏果树西 — 朝阳山 — 山前南 — 新建 — 保利 — 海水浴场[胶南] — 滨海新村 — 水城 — 东方金石 — 行政中心 — 世纪新村北 — 世纪新村 — 利群购物中心[胶南] — 海汇银行 — 维客东 — 薛家滩 — 人民路公交枢纽站 (30站)