去程: 东京陵 — 建安公司 — 下坎 — 王庄 — 地号 — 新城 — 南门口 — 汽校 — 玻璃厂 — 红光 — 槐花酒厂 — 太子河 — 永乐小学 — 襄平派出所 — 裕国花园 — 东二道街 — 安居小区 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 西菜市 — 辽纺 — 审计局 — 汇东市场 — 站前 (26站)
回程: 站前 — 汇东市场 — 审计局 — 辽纺 — 西菜市 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 安居小区 — 东二道街 — 裕国花园 — 襄平派出所 — 永乐小学 — 太子河 — 槐花酒厂 — 红光 — 玻璃厂 — 汽校 — 南门口 — 新城 — 地号 — 王庄 — 下坎 — 建安公司 — 东京陵 (26站)
去程: 佰亿小区 — 建校 — 银监局 — 南大营 — 201医院 — 富虹阳光尊邸 — 馨悦小区 — 新家族 — 碧景家园 — 惠民小区 — 两孔桥 — 报社 — 站前 — 广场 — 水塔 — 襄平 — 检察院 — 六道街口 — 中医院 — 东兴家园 — 金银库 — 裕国花园 — 鸿雁超市 — 文圣交警 — 东小什 — 平安保险公司 — 汇祥 — 怀王 — 威尔玛 — 新世纪 — 西关 — 京都二院 — 祥合缘 — 辽纺医院 — 新家族 — 碧景家园 — 惠民小区 — 弹簧厂 — 王双树 (39站)
回程: 王双树 — 弹簧厂 — 惠民小区 — 碧景家园 — 新家族 — 辽纺医院 — 祥合缘 — 京都二院 — 西关 — 新世纪 — 威尔玛 — 怀王 — 汇祥 — 平安保险公司 — 东小什 — 文圣交警 — 鸿雁超市 — 裕国花园 — 金银库 — 东兴家园 — 中医院 — 六道街口 — 检察院 — 襄平 — 水塔 — 广场 — 站前 — 报社 — 两孔桥 — 惠民小区 — 碧景家园 — 新家族 — 馨悦小区 — 富虹阳光尊邸 — 201医院 — 南大营 — 银监局 — 建校 — 佰亿小区 (39站)
去程: 王双树 — 弹簧厂 — 惠民小区 — 碧景家园 — 新家族 — 辽纺医院 — 祥合缘 — 二院 — 京都 — 西关 — 新世纪 — 威尔玛 — 怀王 — 汇祥 — 平安保险公司 — 东小什 — 文圣交警 — 鸿雁超市 — 裕国花园 — 金银库 — 东兴家园 — 中医院 — 六道街口 — 检察院 — 襄平 — 水塔 — 广场 — 站前 — 报社 — 两孔桥 — 惠民小区 — 碧景家园 — 新家族 — 馨悦小区 — 富虹阳光尊邸 — 201医院 — 南大营 — 银监局 — 建校 — 佰亿小区 (40站)
回程: 佰亿小区 — 建校 — 银监局 — 南大营 — 201医院 — 富虹阳光尊邸 — 馨悦小区 — 新家族 — 碧景家园 — 惠民小区 — 两孔桥 — 报社 — 站前 — 广场 — 水塔 — 襄平 — 检察院 — 六道街口 — 中医院 — 东兴家园 — 金银库 — 裕国花园 — 鸿雁超市 — 文圣交警 — 东小什 — 平安保险公司 — 汇祥 — 怀王 — 威尔玛 — 新世纪 — 西关 — 京都 — 二院 — 祥合缘 — 辽纺医院 — 新家族 — 碧景家园 — 惠民小区 — 弹簧厂 — 王双树 (40站)