去程: 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 中华站 — 金银库 — 永乐小学 — 太子河 — 槐花酒厂 — 红光 — 玻璃厂 — 汽校 — 南门口 — 新城 — 地号 — 瓦沟子 — 铁道口 — 四区 — 东京陵 (19站)
回程: 东京陵 — 四区 — 铁道口 — 瓦沟子 — 地号 — 新城 — 南门口 — 汽校 — 玻璃厂 — 红光 — 槐花酒厂 — 太子河 — 永乐小学 — 金银库 — 中华站 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (19站)
去程: 东京陵 — 建安公司 — 下坎 — 王庄 — 地号 — 新城 — 南门口 — 汽校 — 玻璃厂 — 红光 — 槐花酒厂 — 太子河 — 永乐小学 — 襄平派出所 — 裕国花园 — 东二道街 — 安居小区 — 新华路大商电器 — 华兴 — 普化小学 — 木鱼石 — 西菜市 — 辽纺 — 审计局 — 汇东市场 — 站前 (26站)
回程: 站前 — 汇东市场 — 审计局 — 辽纺 — 西菜市 — 木鱼石 — 普化小学 — 华兴 — 新华路大商电器 — 安居小区 — 东二道街 — 裕国花园 — 襄平派出所 — 永乐小学 — 太子河 — 槐花酒厂 — 红光 — 玻璃厂 — 汽校 — 南门口 — 新城 — 地号 — 王庄 — 下坎 — 建安公司 — 东京陵 (26站)