去程: 下元 — 迎泽街前进路口 — 铁道大厦 — 迎泽街小井峪路口 — 迎泽街窊流路口 — 迎泽街金阳路口 — 西华苑 — 新西客站 — 西矿街红星巷口 — 南寒 — 西矿街红沟路口 — 北寒 — 西矿建北宿舍 — 16路招呼站 — 西铭中学 — 西铭 — 西铭路开城路口 — 管理站 — 支架厂 — 收费站 — 斜坡 (21站)
回程: 斜坡 — 收费站 — 支架厂 — 管理站 — 西铭路开城路口 — 西铭 — 西铭中学 — 16路招呼站 — 西矿建北宿舍 — 北寒 — 西矿街红沟路口 — 南寒 — 西矿街红星巷口 — 新西客站 — 西华苑 — 迎泽街金阳路口 — 迎泽街窊流路口 — 迎泽街小井峪路口 — 铁道大厦 — 迎泽街前进路口 — 下元 (21站)