去程: 下元 — 西矿街前进路口 — 西矿街北一条口 — 闫家沟 — 西矿街窊流路口 — 西矿街金阳路口 — 九州停车场 — 中铁十二局医院 — 结核病医院 — 西矿街红星巷口 — 南寒 — 西矿街红沟路口 — 北寒 — 太白巷 — 河龙湾商场 — 河龙湾 — 西局二中 — 桃杏村 — 菜市场 — 五四街 — 白矿俱乐部 — 五三街 — 解放街 — 红楼站 — 南坑 — 九院 — 官地广场 (27站)
回程: 官地广场 — 九院 — 南坑 — 红楼站 — 解放街 — 五三街 — 白矿俱乐部 — 五四街 — 菜市场 — 桃杏村 — 西局二中 — 河龙湾 — 河龙湾商场 — 太白巷 — 西局医院 — 北寒 — 西矿街红沟路口 — 南寒 — 西矿街红星巷口 — 结核病医院 — 中铁十二局医院 — 九州停车场 — 西矿街金阳路口 — 西矿街窊流路口 — 闫家沟 — 西矿街北一条口 — 西矿街前进路口 — 下元 (28站)
去程: 下元 — 西矿街前进路口 — 西矿街北一条口 — 闫家沟 — 西矿街窊流路口 — 西矿街金阳路口 — 九州停车场 — 中铁十二局医院 — 结核病医院 — 西矿街红星巷口 — 南寒 — 西矿街红沟路口 — 北寒 — 太白巷 — 河龙湾商场 — 河龙湾招呼站 — 河龙湾 — 电车站 — 虎胜街 — 大虎峪 — 桃园招呼站 — 子房沟 — 小虎峪 — 杜儿坪俱乐部 — 三岔口 — 杜儿坪 (26站)
回程: 杜儿坪 — 三岔口 — 杜儿坪俱乐部 — 小虎峪 — 子房沟 — 桃园招呼站 — 大虎峪 — 虎胜街 — 电车站 — 河龙湾 — 河龙湾招呼站 — 河龙湾商场 — 太白巷 — 西局医院 — 北寒 — 西矿街红沟路口 — 南寒 — 西矿街红星巷口 — 结核病医院 — 中铁十二局医院 — 九州停车场 — 西矿街金阳路口 — 西矿街窊流路口 — 闫家沟 — 西矿街北一条口 — 西矿街前进路口 — 下元 (27站)
去程: 下元 — 西矿街前进路口 — 西矿街北一条口 — 闫家沟 — 窊流路西矿街口 — 窊流村 — 南社街 — 南社小区 — 南社 — 南社北 — 铁十二局物资公司 — 西线街 — 太原西站 — 东社 — 东社西 — 兴华西街招呼站 — 春盛苑小区 — 圪僚沟 — 圪僚沟北(石马村) — 小石河村 (20站)
回程: 小石河村 — 圪僚沟北(石马村) — 圪僚沟 — 春盛苑小区 — 兴华西街招呼站 — 东社西 — 东社 — 太原西站 — 西线街 — 铁十二局物资公司 — 南社北 — 南社 — 南社小区 — 南社街 — 窊流村 — 窊流路西矿街口 — 闫家沟 — 西矿街北一条口 — 西矿街前进路口 — 下元 (20站)