去程: 苗圃 — 山嘴子 — 太平村 — 曙光医院 — 四院 — 深沟寺十一区 — 深沟寺八区 — 自由街隧道西 — 八中 — 鞍钢技校 — 通山街 — 建行鞍钢支行 — 鞍钢总院 — 钢都小学 — 东山街 — 交通银行 — 文化街 (17站)
回程: 文化街 — 四隆广场 — 人民公园 — 鞍钢总院 — 建行鞍钢支行 — 通山街 — 鞍钢技校 — 八中 — 自由街隧道西 — 深沟寺八区 — 深沟寺十一区 — 四院 — 曙光医院 — 太平村 — 山嘴子 — 苗圃 (16站)
去程: 陈家台 — 太平小区 — 太平村 — 太平街 — 工业街 — 丽水家园 — 智慧新城 — 水源街 — 三院 — 立山广场 — 立山火车站 — 劳动路 — 立山桥洞 — 双山路 — 小东门 — 通山街 — 和平桥 — 五一路 — 铁东二道街 — 银座 — 虹桥北 (21站)
回程: 虹桥北 — 银座 — 铁东二道街 — 五一路 — 和平桥 — 通山街 — 小东门 — 双山路 — 立山桥洞 — 劳动路 — 立山火车站 — 立山广场 — 三院 — 水源街 — 智慧新城 — 丽水家园 — 工业街 — 太平街 — 太平村 — 太平小区 — 陈家台 (21站)
去程: 站前 — 胜利广场 — 人民公园 — 健身路口 — 对炉山 — 通山街 — 光明街 — 友好街 — 立山街 — 立山 — 立山广场(三院) — 生产街口 — 水源街 — 沙河桥北 — 北出口(沙河乡政府) — 三粮库(沙河无压茶炉厂) — 十一中 — 中兴街 — 灵山路口 — 立山供电所(红旗酒店) — 灵山火车站 (21站)
回程: 灵山火车站 — 立山供电所(红旗酒店) — 灵山路口 — 中兴街 — 十一中 — 三粮库(沙河无压茶炉厂) — 北出口(沙河乡政府) — 沙河桥北 — 水源街 — 生产街口 — 立山广场(三院) — 立山 — 立山街 — 友好街 — 光明街 — 通山街 — 对炉山 — 健身路口 — 人民公园 — 胜利广场 — 站前 (21站)
去程: 水源 — 立山批发市场 — 立山火车站 — 劳动路口 — 立山桥洞 — 自由街 — 双山路 — 小东门 — 永安街 — 通山街 — 鞍钢计量 — 团结街口 — 市委学校 — 正义街 — 钢城街 — 永昌街 — 景子街 — 站前广场北 (18站)
回程: 站前广场北 — 景子街 — 永昌街 — 钢城街 — 正义街 — 市委学校 — 团结街口 — 鞍钢计量 — 通山街 — 永安街 — 小东门 — 双山路 — 自由街 — 立山桥洞 — 劳动路口 — 立山火车站 — 立山批发市场 — 水源 (18站)
去程: 苗圃 — 太平小区 — 曙光医院 — 三高职 — 健身东路(第四医院) — 九区 — 龙家街(曙光路) — 青年宫 — 曙光路南口 — 健身广场 — 五十一中 — 立山医院 — 中华小学 — 双山路 — 光明街 — 通山街 — 胜利会堂 — 新华街口 — 铁东三道街北口(华育中学) — 钢城街(金派商场) — 五一路 — 青年街(天兴百盛) — 铁西广场 — 铁西六道街 — 启明市场 (25站)
回程: 启明市场 — 铁西六道街 — 铁西广场 — 青年街(天兴百盛) — 五一路 — 钢城街(金派商场) — 铁东三道街北口(华育中学) — 新华街口 — 胜利会堂 — 通山街 — 光明街 — 双山路 — 中华小学 — 立山医院 — 五十一中 — 健身广场 — 曙光路南口 — 青年宫 — 龙家街(曙光路) — 九区 — 健身东路(第四医院) — 三高职 — 曙光医院 — 太平小区 — 苗圃 (25站)