去程: 汽车西站 — 姚洲大桥 — 群立村 — 浒塘 — 汤闸 — 马漕头 — 高家 — 梁巷 — 北祥路 — 大施巷 — 北盛路 — 高速马渚站 — 中心粮库 — 南魏 — 奖嘉隆 — 西江堰 — 开元 — 开元市场 — 南张 — 后张 — 转水河 — 南边 — 南庄 — 天华 — 黄家 — 南徐 — 老年公寓[朗霞] — 朗霞小学 — 朗霞 — 朗海公路 — 大庙周 — 水阁周 — 振兴路口 — 中国银行(泗门) — 镇中心小学(泗门) — 东大街社区 — 水路头 — 石山庵 — 张家[泗门] — 沙堰头 — 全佳桥 — 村委 — 夏王宅 — 沿山市场 — 青山 — 下沙畈村委 — 陈桥庄 — 木斗魏 — 施家 — 章家 — 渚青路 — 马渚北 — 高速马渚站 — 北盛路 — 大施巷 — 北祥路 — 梁巷 — 高家 — 马漕头 — 汤闸 — 浒塘 — 群立村 — 姚洲大桥 — 汽车西站 (64站)
回程: 汽车西站 — 姚洲大桥 — 群立村 — 浒塘 — 汤闸 — 马漕头 — 高家 — 梁巷 — 北祥路 — 大施巷 — 北盛路 — 高速马渚站 — 马渚北 — 渚青路 — 章家 — 施家 — 木斗魏 — 陈桥庄 — 下沙畈村委 — 青山 — 沿山市场 — 夏王宅 — 村委 — 全佳桥 — 沙堰头 — 张家[泗门] — 石山庵 — 水路头 — 东大街社区 — 镇中心小学(泗门) — 中国银行(泗门) — 振兴路口 — 水阁周 — 大庙周 — 朗海公路 — 朗霞 — 朗霞小学 — 老年公寓[朗霞] — 南徐 — 黄家 — 天华 — 南庄 — 南边 — 转水河 — 后张 — 南张 — 开元市场 — 开元 — 西江堰 — 奖嘉隆 — 南魏 — 中心粮库 — 高速马渚站 — 北盛路 — 大施巷 — 北祥路 — 梁巷 — 高家 — 马漕头 — 汤闸 — 浒塘 — 群立村 — 姚洲大桥 — 汽车西站 (64站)
去程: 汽车南站(中心站) — 远东工业城 — 海关路(及各桥) — 梁辉开发区 — 梁辉卫生院 — 南苑小区 — 梅山 — 卧龙 — 叶岙 — 梁辉老年中心 — 挑头 — 黄箭山车站 — 十五岙 — 南雷村 — 阳明山庄 — 元宝岭 — 陆埠桥西 — 陆埠大桥 — 施家旦 — 干溪新村 — 桑园 — 干沙路 — 干溪 — 干溪卫生所 — 干溪老年中心 — 西岙岔口 — 袁马 — 洪山中学 — 繁荣 — 丫叉头 — 下方(洪山乡) — 上方[洪山乡] — 石基 — 翁岙 — 翁岙岔口 — 裘岙牌坊 — 砂弯 — 裘岙 — 岭里 — 大洋山 — 郑洋岔口 — 上庄(鹿亭镇) (42站)
回程: 上庄(鹿亭镇) — 郑洋岔口 — 大洋山 — 岭里 — 裘岙 — 砂弯 — 裘岙牌坊 — 翁岙岔口 — 翁岙 — 石基 — 上方[洪山乡] — 下方(洪山乡) — 丫叉头 — 繁荣 — 洪山中学 — 袁马 — 西岙岔口 — 干溪老年中心 — 干溪卫生所 — 干溪 — 干沙路 — 桑园 — 干溪新村 — 施家旦 — 陆埠大桥 — 陆埠桥西 — 元宝岭 — 阳明山庄 — 南雷村 — 十五岙 — 黄箭山车站 — 挑头 — 梁辉老年中心 — 叶岙 — 卧龙 — 梅山 — 南苑小区 — 梁辉卫生院 — 梁辉开发区 — 海关路(及各桥) — 远东工业城 — 汽车南站(中心站) (42站)
去程: 汽车南站(中心站) — 远东工业城 — 海关路(及各桥) — 梁辉开发区 — 梁辉卫生院 — 梁辉汽车站 — 九龙湾 — 叶家埭 — 后溪 — 横山 — 黄明 — 金冠村委 — 龙坑 — 岭下 — 洪山桥 — 范太坞 — 施家[梁辉镇] — 后山岗 — 高头岗 — 下章 — 岭头 — 茭湖 (22站)
回程: 茭湖 — 岭头 — 下章 — 高头岗 — 后山岗 — 施家[梁辉镇] — 范太坞 — 洪山桥 — 岭下 — 龙坑 — 金冠村委 — 黄明 — 横山 — 后溪 — 叶家埭 — 九龙湾 — 梁辉汽车站 — 梁辉卫生院 — 梁辉开发区 — 海关路(及各桥) — 远东工业城 — 汽车南站(中心站) (22站)
去程: 汽车南站(中心站) — 远东工业城 — 海关路(及各桥) — 梁辉开发区 — 梁辉卫生院 — 梁辉汽车站 — 九龙湾 — 叶家埭 — 后溪 — 横山 — 黄明 — 金冠村委 — 龙坑 — 岭下 — 洪山桥 — 范太坞 — 施家[梁辉镇] — 后山岗 — 高头岗 — 下章 — 岭头 — 茭湖 — 茭湖教堂 — 上王村委 — 方家岔口 — 徐英 — 上王 (27站)
回程: 上王 — 徐英 — 方家岔口 — 上王村委 — 茭湖教堂 — 茭湖 — 岭头 — 下章 — 高头岗 — 后山岗 — 施家[梁辉镇] — 范太坞 — 洪山桥 — 岭下 — 龙坑 — 金冠村委 — 黄明 — 横山 — 后溪 — 叶家埭 — 九龙湾 — 梁辉汽车站 — 梁辉卫生院 — 梁辉开发区 — 海关路(及各桥) — 远东工业城 — 汽车南站(中心站) (27站)