宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
去程: 公交鄞江站 — 鄞江商埠 — 鄞江镇政府 — 周家(鄞江) — 乌头门 — 金溪村 — 郑家村 — 樟村崔岙 — 樟村烈士陵园 — 蜜岩 — 大皎 — 细岭 — 年泥墩 — 翻身 — 天雷坑 — 茅镬 — 里办电站 — 低坪 — 上横路口 — 瓜坑 — 燕子窠 — 麻车 — 三叉口 — 杖锡 (24站)
回程: 杖锡 — 三叉口 — 麻车 — 燕子窠 — 瓜坑 — 上横路口 — 低坪 — 里办电站 — 茅镬 — 天雷坑 — 翻身 — 年泥墩 — 细岭 — 大皎 — 蜜岩 — 樟村烈士陵园 — 樟村崔岙 — 郑家村 — 金溪村 — 乌头门 — 周家(鄞江) — 鄞江镇政府 — 鄞江商埠 — 公交鄞江站 (24站)
去程: 公交鄞江站 — 鄞江商埠 — 鄞江镇政府 — 周家(鄞江) — 乌头门 — 金溪村 — 郑家村 — 樟村崔岙 — 樟村烈士陵园 — 蜜岩 — 大皎 — 细岭 — 年泥墩 — 翻身 — 天雷坑 — 茅镬 — 低坪 — 上横路口 — 瓜坑 — 燕子窠 — 麻车 — 梅树孔口 — 梅树孔 — 外湖 — 里梅(里湖) — 黄龙潭 — 裘树岙 (27站)
回程: 裘树岙 — 黄龙潭 — 里梅(里湖) — 外湖 — 梅树孔 — 梅树孔口 — 麻车 — 燕子窠 — 瓜坑 — 上横路口 — 低坪 — 茅镬 — 天雷坑 — 翻身 — 年泥墩 — 细岭 — 大皎 — 蜜岩 — 樟村烈士陵园 — 樟村崔岙 — 郑家村 — 金溪村 — 乌头门 — 周家(鄞江) — 鄞江镇政府 — 鄞江商埠 — 公交鄞江站 (27站)