去程: 火车站 — 牌湾 — 二道巷 — 朱方路 — 三茅宫 — 润州区政府 — 润州法院 — 太平圩 — 跃进桥 — 润州路 — 渡口 (11站)
回程: 渡口 — 润州路 — 跃进桥 — 太平圩 — 润州法院 — 润州区政府 — 三茅宫 — 朱方路 — 二道巷 — 牌湾 — 火车站 (11站)
去程: 党校 — 松盛花苑 — 桃花山庄 — 桃花坞路八区 — 桃花坞路 — 梦溪广场西站 — 正东路 — 大市口南站 — 大市口西站 — 中山桥 — 恒顺酱醋厂 — 润州山路 — 火车站 — 牌湾 — 二道巷 — 朱方路 — 三茅宫 — 润州区政府 — 润州法院 — 太平圩 — 跃进桥 — 渡口 (22站)
回程: 渡口 — 跃进桥 — 太平圩 — 润州法院 — 润州区政府 — 三茅宫 — 朱方路 — 二道巷 — 牌湾 — 火车站 — 润州山路 — 恒顺酱醋厂 — 中山桥 — 大市口西站 — 大市口南站 — 正东路 — 梦溪广场西站 — 桃花坞路 — 桃花坞路八区 — 中医院 — 桃花山庄 — 松盛花苑 — 党校 (23站)