宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
途径“倪家弄[806乡道]”的公交线路
去程: 大碶客运站 — 清水丽庭 — 人民路(北仑) — 大碶 — 烟墩(北仑) — 清水 — 倪家弄[806乡道] — 清水菜场 — 九峰山社区 — 城湾新村 — 竺家桥 — 城东桥 — 城联 — 九峰山 — 和鸽 — 夏李岙 — 高屋 — 八大坑 — 大会堂[北仑城湾] — 陈家[北仑] — 伏虎将军庙 (21站)
回程: 伏虎将军庙 — 陈家[北仑] — 大会堂[北仑城湾] — 八大坑 — 高屋 — 夏李岙 — 和鸽 — 九峰山 — 城联 — 城东桥 — 竺家桥 — 城湾新村 — 九峰山社区 — 清水菜场 — 倪家弄[806乡道] — 清水 — 烟墩(北仑) — 大碶 — 人民路(北仑) — 清水丽庭 — 大碶客运站 (21站)