去程: 文化沟 — 雅荷小区 — 聋哑学校 — 文化沟二村 — 文化沟一村 — 大砭沟 — 延中 — 西沟 — 延大附院 — 中心街 — 延运后大门 — 黄蒿洼沟口 — 批发市场 — 修理厂 — 黄蒿洼村 — 园丁小区 — 嘉丰国际城 — 公交车队 (18站)
回程: 公交车队 — 嘉丰国际城 — 园丁小区 — 黄蒿洼村 — 修理厂 — 批发市场 — 黄蒿洼沟口 — 延运后大门 — 解放剧院 — 五中 — 延中 — 大砭沟 — 文化沟一村 — 文化沟二村 — 聋哑学校 — 雅荷小区 — 文化沟 (17站)