去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 欧陆街 — 幸福岛 — 人民桥 — 镇医院 — 三院 — 大兴路口 — 惠和 — 惠萍 — 下和合 — 江夏村 — 寅阳 — 圆陀角风景区 (15站)
回程: 圆陀角风景区 — 寅阳 — 江夏村 — 下和合 — 惠萍 — 惠和 — 大兴路口 — 三院 — 镇医院 — 人民桥 — 幸福岛 — 欧陆街 — 文峰 — 人医 — 东站 (15站)
去程: 东站 — 人医 — 交通大楼 — 幸福岛 — 人民桥 — 镇医院 — 三院 — 大兴路口 — 惠和 — 惠萍 — 下和合 — 江夏村 — 寅阳 — 圆陀角风景区 (14站)
回程: 圆陀角风景区 — 寅阳 — 江夏村 — 下和合 — 惠萍 — 惠和 — 大兴路口 — 三院 — 镇医院 — 人民桥 — 幸福岛 — 交通大楼 — 人医 — 东站 (14站)
去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 欧陆街 — 启东宾馆 — 制药厂 — 镇医院 — 三院 — 大兴路口 — 惠和 — 惠萍 — 下和合 — 江夏村 — 寅阳 — 圆陀角风景区 (15站)
回程: 圆陀角风景区 — 寅阳 — 江夏村 — 下和合 — 惠萍 — 惠和 — 大兴路口 — 三院 — 镇医院 — 制药厂 — 启东宾馆 — 欧陆街 — 文峰 — 人医 — 东站 (15站)
去程: 东站 — 人医 — 文峰 — 欧陆街 — 幸福岛 — 人民桥 — 镇医院 — 三院 — 大兴路口 — 惠和 — 惠萍 — 下和合 — 江夏村 — 海防 — 海防兴旺村 (15站)
回程: 海防兴旺村 — 海防 — 江夏村 — 下和合 — 惠萍 — 惠和 — 大兴路口 — 三院 — 镇医院 — 人民桥 — 幸福岛 — 欧陆街 — 文峰 — 人医 — 东站 (15站)
去程: 东站 — 人医 — 交通大楼 — 幸福岛 — 人民桥 — 镇医院 — 三院 — 大兴路口 — 惠和 — 惠萍 — 下和合 — 江夏村 — 海防 — 海防兴旺村 (14站)
回程: 海防兴旺村 — 海防 — 江夏村 — 下和合 — 惠萍 — 惠和 — 大兴路口 — 三院 — 镇医院 — 人民桥 — 幸福岛 — 交通大楼 — 人医 — 东站 (14站)