去程: 川府新村站 — 川南里 — 资阳路 — 南江东里 — 南江里 — 嘉陵里 — 咸阳北里 — 宜宾西里 — 公交三公司 — 凯立家园 — 西市大街 — 五十中学 — 瑞德里 — 西关大街 — 康华里 — 铃铛阁 — 先春园 — 大丰桥 — 大丰西胡同 — 御河湾 — 新三条石大街 — 三条石 — 西于庄 — 西沽 — 丁字沽 — 勤俭道 — 勤俭桥 — 白庙 — 宜白楼 — 振宜楼 — 玉琢里 — 玉翠里 — 纸箱厂 — 红星桥 — 宜兴埠花卉 (35站)
回程: 宜兴埠花卉 — 红星桥 — 纸箱厂 — 玉翠里 — 玉琢里 — 振宜楼 — 宜白楼 — 白庙 — 勤俭桥 — 勤俭道 — 丁字沽 — 西沽 — 西于庄 — 新三条石大街 — 御河湾 — 大丰西胡同 — 大丰桥 — 西马路 — 铃铛阁 — 康华里 — 西关大街 — 瑞德里 — 五十中学 — 西市大街 — 凯立家园 — 公交三公司 — 宜宾西里 — 咸阳北里 — 嘉陵里 — 南江里 — 南江东里 — 资阳路 — 川南里 — 川府新村站 (34站)
去程: 东姜井站 — 景园里 — 密云一支路 — 昔阳里(泾水道) — 泾水园 — 密云南里 — 田川里 — 莲安里 — 川府新村 — 川南里 — 资阳路 — 南江东里 — 南江里 — 嘉陵里 — 咸阳南路 — 宜宾西里 — 公交三公司 — 凯立家园 — 西市大街 — 南开花园 — 南开五马路 — 天津商场 — 鼓楼 — 北门 — 东马路 — 望海楼 — 狮子林大街 — 金纬路 — 河北三马路 — 河北五马路 — 京津桥 — 三十五中学 — 天津外国语学校 — 新开桥 — 第一医院 — 榆关道地道 — 仓联庄 — 任贤东里 — 宜白小区 — 贵贤里 — 圣贤道 (41站)
回程: 圣贤道 — 贵贤里 — 宜白小区 — 任贤东里 — 仓联庄 — 榆关道地道 — 第一医院 — 新开桥 — 天津外国语学校 — 三十五中学 — 京津桥 — 河北五马路 — 河北三马路 — 金纬路 — 狮子林大街 — 新都市百货 — 望海楼 — 东马路 — 北门(城厢中路) — 鼓楼 — 天津商场 — 南开五马路 — 南开花园 — 西市大街 — 凯立家园 — 公交三公司 — 宜宾西里 — 咸阳南路 — 嘉陵里 — 南江里 — 南江东里 — 资阳路 — 川南里 — 川府新村 — 莲安里 — 田川里 — 昔阳里 — 密云一支路 — 景园里 — 东姜井站 (40站)