去程: 启新街 — 春光街 — 菜市街 — 长春街 — 图书馆 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 友谊路 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 革新街 — 龙凤山 — 三高中 — 石板桥 (18站)
回程: 石板桥 — 三高中 — 龙凤山 — 革新街 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 友谊路 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 图书馆 — 长春街 — 菜市街 — 春光街 — 启新街 (18站)
去程: 启新街 — 春光街 — 菜市街 — 博爱街 — 上台子 — 实验中学 — 赵家沟 — 疾控中心 — 干休所 — 模珠街 — 黄金街 — 长江路 — 军人浴池 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 列宁街 (20站)
回程: 列宁街 — 同鑫街 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 军人浴池 — 长江路 — 黄金街 — 模珠街 — 干休所 — 疾控中心 — 赵家沟 — 实验中学 — 上台子 — 博爱街 — 菜市街 — 春光街 — 启新街 (20站)
去程: 列宁街 — 同鑫街 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 (14站)
回程: 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 列宁街 (14站)
去程: 旅顺汽车站 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 友谊路 — 潮海街 — 盐滩 — 7417工厂 — 加油站 — 铁山枢纽站 — 河北村 — 大刘家村 — 金荣街 — 软件学院 — 信息学院 — 海辉街 — 香海小镇 — 世界和平公园 — 搏弈公园 — 后三羊 — 旅顺开发区管委会 (23站)
回程: 旅顺开发区管委会 — 后三羊 — 搏弈公园 — 世界和平公园 — 香海小镇 — 海辉街 — 信息学院 — 软件学院 — 金荣街 — 大刘家村 — 河北村 — 铁山枢纽站 — 加油站 — 7417工厂 — 盐滩 — 潮海街 — 友谊路 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 旅顺汽车站 (23站)