去程: 市汽车总站 — 理想0769 — 牌楼基 — 石美路口 — 石美枢纽 — 莫屋 — 拔蛟窝 — 蚬涌 — 谷涌 — 滘联 — 望牛墩路口 — 望牛墩车站 — 上合 — 月亮城 — 望东 — 望牛墩影剧院 — 赤窖 — 横海 — 五涌 — 漕窖 — 沥丰厂路口 — 官派 — 步丫 — 下漕车站 — 长洲凼涌 — 汇景酒店 — 洪梅电器厂 — 洪梅交通分局 — 洪梅市场 — 洪梅 — 洪梅派出所 — 新庄 — 新科 — 洪屋涡 (34站)
回程: 洪屋涡 — 新科 — 新庄 — 洪梅派出所 — 洪梅 — 洪梅市场 — 洪梅交通分局 — 洪梅电器厂 — 汇景酒店 — 长洲凼涌 — 下漕车站 — 步丫 — 官派 — 沥丰厂路口 — 漕窖 — 五涌 — 横海 — 赤窖 — 望牛墩影剧院 — 望东 — 月亮城 — 上合 — 望牛墩车站 — 望牛墩路口 — 滘联 — 谷涌 — 蚬涌 — 拔蛟窝 — 莫屋 — 石美枢纽 — 牌楼基 — 市汽车总站 (32站)
去程: 东莞汽车客运站 — 共联路口 — 新谷涌路口 — 大备湾 — 昌平 — 虎窦(明轩酒店) — 道滘汽车站 — 道滘交警大队 — 协益电子厂 — 九曲大桥 — 九曲 — 顺兴纸厂 — 凼涌 — 洪梅电器厂 — 洪梅交通分局 — 洪梅市场 — 洪梅文化广场 — 洪梅派出所 — 河西信用社 — 新庄 — 洪屋涡 — 第一小学 — 大流 (23站)
回程: 大流 — 第一小学 — 洪屋涡 — 新庄 — 河西信用社 — 洪梅派出所 — 洪梅文化广场 — 洪梅市场 — 洪梅交通分局 — 洪梅电器厂 — 凼涌 — 顺兴纸厂 — 九曲 — 九曲大桥 — 协益电子厂 — 道滘交警大队 — 道滘汽车站 — 虎窦(明轩酒店) — 昌平 — 大备湾 — 新谷涌路口 — 共联路口 — 东莞汽车客运站 (23站)