去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店湖 — 中环岛 — 湖中桥 — 陈埭四境 — 西坂 — 乌桥头 — 涵口 — 溪边 — 乔丹 (25站)
回程: 乔丹 — 溪边 — 涵口 — 乌桥头 — 西坂 — 陈埭四境 — 湖中桥 — 中环岛 — 金玛国际酒店湖 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (25站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 机场路口 — 时代广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 陈埭四境 — 西坂 — 乌桥头 — 涵口 — 溪边 — 下村 — 横板 — 洋埭 — 庵上 — 海尾 — 仙石 (24站)
回程: 仙石 — 海尾 — 庵上 — 洋埭 — 横板 — 下村 — 溪边 — 涵口 — 乌桥头 — 西坂 — 陈埭四境 — 花厅口 — 阳光东路 — 时代广场 — 机场路口 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (24站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税 — 局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 帝豪广场 — 江滨路 — 阳光广场 — 阳光酒店 — 湖中环岛 — 湖中桥 — 陈埭鞋都 — 紫峰中学 — 涵口 — 横坂 — 洋埭 — 庵上 — 洋埭邮电局 — 龙林小学 — 道崎 — 公司 — 鑫威集团 (32站)
回程: 鑫威集团 — 公司 — 道崎 — 龙林小学 — 洋埭邮电局 — 庵上 — 洋埭 — 横坂 — 涵口 — 紫峰中学 — 陈埭鞋都 — 湖中桥 — 湖中环岛 — 阳光酒店 — 阳光广场 — 江滨路 — 帝豪广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 局 — 地税 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (32站)
去程: SM — 广场 — 华泰小区 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 季延中学 — 山仔 — 梧垵 — 郭厝 — 大浯塘 — 英墩 — 菌边 — 利郎工业区 — 冠达星 — 大山后 — 金保利 (17站)
回程: 金保利 — 大山后 — 冠达星 — 利郎工业区 — 菌边 — 英墩 — 大浯塘 — 郭厝 — 梧垵 — 山仔 — 季延中学 — 社店 — 前堡 — 福埔 — 华泰小区 — 广场 — SM (17站)
去程: 英塘 — 五里工业区 — 林口 — 草庵寺路口 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM — 广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路 — 口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 鹏头村委会 — 岸兜路口 — 鹏青路 — 民族中学 (35站)
回程: 民族中学 — 鹏青路 — 岸兜路口 — 鹏头村委会 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 口 — 福埔拥军路 — 华泰小区 — 广场 — SM — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 草庵寺路口 — 林口 — 五里工业区 — 英塘 (35站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟 — 绿洲公园 — 新店 — 池店 — 浯潭 — 池店镇政府 — 东山 — 安踏鞋业 — 华洲水果市场 — 华洲 — 桥南片区 (28站)
回程: 桥南片区 — 华洲 — 华洲水果市场 — 安踏鞋业 — 东山 — 池店镇政府 — 浯潭 — 池店 — 新店 — 绿洲公园 — 双沟 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (28站)
去程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 建设局 — 世纪公园 — 公安局 — 交警二中队 — 机场 — 厦航大厦 — 阳光广场 — 亿泰 — 富源皮业 — 苏厝 — 双沟桥头 — 双沟村委会 — 新店(泉安路) — 池店路口 — 浯潭 — 古福 — 东山 — 安踏集团 — 华洲水产市场 — 华洲水果市场 — 宏昌宾馆(宝洲路口) — 东南医院 — 浦西路口 — 宝洲小商品市场 — 交警丰泽大队 — 华美公司 — 公路一公司 — 东美路口 — 祥业花园 — 远太苑 — 丰泽街口 — 人民保险 — 冠亚城市花园 — 泉州农校 — 云谷工业区 — 丰泽区政府(南大门) — 云山公交站 (42站)
回程: 云山公交站 — 丰泽区政府(南大门) — 云谷工业区 — 泉州农校 — 冠亚城市花园 — 人民保险 — 丰泽街口 — 远太苑 — 祥业花园 — 东美路口 — 公路一公司 — 华美公司 — 交警丰泽大队 — 宝洲小商品市场 — 浦西路口 — 东南医院 — 宏昌宾馆(宝洲路口) — 华洲水果市场 — 华洲水产市场 — 安踏集团 — 东山 — 古福 — 浯潭 — 池店路口 — 新店(泉安路) — 双沟村委会 — 双沟桥头 — 苏厝 — 富源皮业 — 亿泰 — 阳光广场 — 厦航大厦 — 机场 — 交警二中队 — 公安局 — 世纪公园 — 建设局 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (42站)
去程: 涵口 — 溪边 — 民族中学 — 西坂 — 陈埭镇政府 — 七一路口 — 湖中环岛 — 青华环岛 — 交通服务中心 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 交通服务中心 — 青华环岛 — 湖中环岛 — 七一路口 — 陈埭镇政府 — 西坂 — 民族中学 — 溪边 — 涵口 (26站)
去程: 西滨 — 浯埭 — 潭头 — 宫口 — 坊脚 — 沟西 — 阳光东路 — 美心阳光店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 利郎 — 美达公司 — 峰安皮业 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 峰安皮业 — 美达公司 — 利郎 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 美心阳光店 — 阳光东路 — 沟西 — 坊脚 — 宫口 — 潭头 — 浯埭 — 西滨 (26站)
去程: 车厝社区 — 远华中学 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 竹园小区 — 赤西 — 中医院 — 沟头 — 晋江一中 — 晋江汽车站 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 — 梧垵节 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (35站)
回程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧垵节 — SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 晋江汽车站 — 晋江一中 — 沟头 — 中医院 — 赤西 — 竹园小区 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学 — 车厝社区 (35站)
去程: 公交新站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 美心阳光店 — 阳光东路 — 沟西 — 江头 — 鹏头 — 岸兜 (16站)
回程: 岸兜 — 鹏头 — 江头 — 沟西 — 阳光东路 — 美心阳光店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 公交新站 (16站)
去程: 大布林 — 灵水街 — 灵源派出所 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 法院 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光酒店 — 湖中环岛 — 湖中桥 — 陈埭鞋都 — 紫峰中 — 学 — 涵口 — 横坂 — 洋埭 — 庵上 — 高坑中学 (35站)
回程: 高坑中学 — 庵上 — 洋埭 — 横坂 — 涵口 — 学 — 紫峰中 — 陈埭鞋都 — 湖中桥 — 湖中环岛 — 阳光酒店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 法院 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 灵源派出所 — 灵水街 — 大布林 (35站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 洪山工业区 — 利郎 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光东路 — 沟西 — 坊脚 — 桂林 — 宫口 — 潭头 — 梧埭 — 南湖 — 西滨路口 — 西滨镇政府 (26站)
回程: 西滨镇政府 — 西滨路口 — 南湖 — 梧埭 — 潭头 — 宫口 — 桂林 — 坊脚 — 沟西 — 阳光东路 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 利郎 — 洪山工业区 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (26站)
去程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学车厝 (30站)
回程: 远华中学车厝 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (30站)
去程: 华侨职校 — 西园办事处 — 岭山学校 — 岭山路口 — 奥林春天小区 — Z·瑞璟小区 — 交通局 — 广电大厦 — 市医院 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 巴士公司 — 机场路口 — 时代广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 爱乐广场 — 361度公司 — 江头 — 西霞美 (23站)
回程: 西霞美 — 江头 — 361度公司 — 爱乐广场 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 时代广场 — 机场路口 — 巴士公司 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 市医院 — 广电大厦 — 交通局 — Z·瑞璟小区 — 奥林春天小区 — 岭山路口 — 岭山学校 — 西园办事处 — 华侨职校 (23站)
去程: 许塘 — 山仔 — 季延中学 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 锦泰 — 大剧院 — 帝豪广场 — 江滨路阳光广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 爱乐广场 — 361 — 度公司 — 江头 — 岸兜 (27站)
回程: 岸兜 — 江头 — 度公司 — 361 — 爱乐广场 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 江滨路阳光广场 — 帝豪广场 — 大剧院 — 锦泰 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 季延中学 — 山仔 — 许塘 (27站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 规划建设局 — 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 南区中学 — 世纪华廷小区 — 福 — 璟·瑞璟小区 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟 — 绿洲公园 — 庆莲寺 (25站)
回程: 庆莲寺 — 绿洲公园 — 双沟 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — 璟·瑞璟小区 — 福 — 世纪华廷小区 — 南区中学 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 — 规划建设局 — 华泰小区 — SM广场 (25站)
去程: 湖格 — 樟井 — 许坑 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 大润发 — 南山路 — 石鼓庙 — 石鼓路 — 万达广场 (25站)
回程: 万达广场 — 石鼓路 — 石鼓庙 — 南山路 — 大润发 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 许坑 — 樟井 — 湖格 (25站)
去程: 荆山 — 上郭 — 新塘办事处 — 杏田路口 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧桐 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥 — 军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 交警大队路口 — 计生委 — 公交新站 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 嘉诚捷龙 — 金玛国际酒店 — 和平北路 — 苏厝赤西 — 苏厝工业区 — 紫峰中学 (32站)
回程: 紫峰中学 — 苏厝工业区 — 苏厝赤西 — 和平北路 — 金玛国际酒店 — 嘉诚捷龙 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 公交新站 — 计生委 — 交警大队路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 军路口 — 福埔拥 — 华泰小区 — SM广场 — 梧桐 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田路口 — 新塘办事处 — 上郭 — 荆山 (32站)