晋江公交 K006
去程: 车厝社区 — 远华中学 — 西园办事处 — 华侨职校 — 王厝 — 许塘 — 竹园小区 — 赤西 — 中医院 — 沟头 — 晋江一中 — 晋江汽车站 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 — 梧垵节 — 后林 — 后库 — 沙塘 — 后洋 — 杏田 (35站)
回程: 杏田 — 后洋 — 沙塘 — 后库 — 后林 — 梧垵节 — SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 晋江汽车站 — 晋江一中 — 沟头 — 中医院 — 赤西 — 竹园小区 — 许塘 — 王厝 — 华侨职校 — 西园办事处 — 远华中学 — 车厝社区 (35站)
备注信息:
无