去程: 般若寺 — 近埠街 — 大经路 — 大马路 — 亚泰大街 — 向阳街 — 东大桥 — 吉盛伟邦 — 惠工路 — 东站 — 远达大街 — 裕民路 — 河东路 — 二木材 — 东荣大路 — 八里堡 — 农行干校 — 宜良路 — 长新东路 (19站)
回程: 长新东路 — 宜良路 — 农行干校 — 八里堡 — 新乡路 — 东荣大路 — 二木材 — 河东路 — 裕民路 — 远达大街 — 东站 — 惠工路 — 吉盛伟邦 — 东大桥 — 向阳街 — 亚泰大街 — 大马路 — 大经路 — 近埠街 — 般若寺 (20站)
去程: 世光路 — 卫星路 — 泰山路 — 北海路 — 经开五区 — 珠海路 — 威海路 — 东南湖大路 — 昆山路 — 浦东路 — 经开一区 — 海口路 — 北方市场 — 自由大路 — 经纬路 — 公平路 — 岭东路 — 安乐路 — 吉林大路 — 荣光路 — 阜丰路 — 裕民路 — 河东路 — 二木材 — 东荣大路 — 八里堡 — 农行干校 — 宜良路 — 长新东路 (29站)
回程: 长新东路 — 宜良路 — 农行干校 — 八里堡 — 新乡路 — 东荣大路 — 二木材 — 河东路 — 裕民路 — 阜丰路 — 荣光路 — 吉林大路 — 安乐路 — 岭东路 — 公平路 — 经纬路 — 中日联谊医院 — 北方市场 — 海口路 — 经开一区 — 浦东路 — 昆山路 — 东南湖大路 — 威海路 — 珠海路 — 经开五区 — 北海路 — 泰山路 — 卫星路 — 世光路 (30站)
去程: 北十条 — 台北大街 — 兴顺街 — 太和街 — 广德街 — 东荣大路 — 二木材 — 河东路 — 裕民路 — 阜丰路 — 荣光路 — 东盛大街 — 吉林大路 — 安乐路 — 岭东路 — 民丰大街 — 福安街 — 公平路 — 经纬路 — 自由大路 — 中东市场 — 浦东路 — 金源市场 (23站)
回程: 金源市场 — 浦东路 — 中东市场 — 自由大路 — 经纬路 — 公平路 — 福安街 — 民丰大街 — 岭东路 — 安乐路 — 吉林大路 — 东盛大街 — 荣光路 — 阜丰路 — 裕民路 — 河东路 — 二木材 — 东荣大路 — 广德街 — 太和街 — 兴顺街 — 台北大街 — 北十条 (23站)