去程: 长途汽车站 — 新华市场 — 教育学院 — 龙师附小 — 解放路路口 — 商业城 — 八卦楼 — 检测中心 — 制药厂 — 琥珀岭 — 新塘 — 新春村 — 莲花 — 林下 — 拥军路口 — 下庄 — 柿仔村 — 倒桥 — 程溪 (19站)
回程: 程溪 — 倒桥 — 柿仔村 — 下庄 — 拥军路口 — 林下 — 莲花 — 新春村 — 新塘 — 琥珀岭 — 制药厂 — 检测中心 — 教育学院 — 新华市场 — 长途汽车站 (15站)
去程: 程溪 — 倒桥 — 柿仔村 — 下庄 — 拥军路口 — 林下村 — 莲花 — 新春村 — 新塘 — 琥珀岭 — 制药厂 — 检测中心 — 教育学院 — 新华市场 — 长途汽车站 — 漳州三中 — 青少年宫 — 妇幼保健院 — 东岳新村 — 漳州八中 — 一七五医院正门 (21站)
回程: 一七五医院正门 — 漳州八中 — 东岳新村 — 妇幼保健院 — 青少年宫 — 漳州三中 — 长途汽车站 — 新华市场 — 教育学院 — 检测中心 — 制药厂 — 琥珀岭 — 新塘 — 新春村 — 莲花 — 林下村 — 拥军路口 — 下庄 — 柿仔村 — 倒桥 — 程溪 (21站)
去程: 客运西站 — 市边防支队 — 闽南日报社 — 军分区 — 市医院 — 漳州一中 — 人民剧场 — 漳州宾馆 — 长途汽车站 — 行政服务中心 — 龙师附小 — 江滨小学 — 商业城 — 芗城国税局 — 悦港新村 — 综合大市场 — 新城车站 — 水果批发市场 — 花卉交易中心 — 九湖花市 — 百花村 — 石狮岩路口 — 工业学校 — 浦美山村路口 — 蔡坑路口 — 九湖开发区 — 田乾 — 程溪路口 — 木棉村 — 九龙岭 — 垃圾处理厂 — 浮山路口 — 东头 — 官园路口 — 马口桥(阳光山庄) — 花博园 (36站)
回程: 花博园 — 马口桥(阳光山庄) — 官园路口 — 东头 — 浮山路口 — 垃圾处理厂 — 九龙岭 — 木棉村 — 程溪路口 — 田乾 — 九湖开发区 — 蔡坑路口 — 浦美山村路口 — 工业学校 — 石狮岩路口 — 百花村 — 九湖花市 — 花卉交易中心 — 水果批发市场 — 新城车站 — 综合大市场 — 悦港新村 — 芗城国税局 — 商业城 — 龙师附小 — 行政服务中心 — 长途汽车站 — 漳州宾馆 — 人民剧场 — 漳州一中 — 市医院 — 军分区 — 闽南日报社 — 市边防支队 — 客运西站 (35站)